REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Witajcie w nowej erze KSW. Federacja rozpoczyna współpracę z Viaplay

KSW rozpoczyna współpracę z Viaplay. Od tej pory gale organizowane przez federację będą transmitowane na platformie streamingowej. Oznacza to, że nie będziemy musieli wykupywać do nich dostępu w systemie PPV.

22.11.2021
21:50
ksw 65 viaplay cena kiedy
REKLAMA

Zastanawiacie się, gdzie oglądać gale KSW i ile kosztuje do nich dostęp? Zasady ulegają właśnie zmianom. Federacja nawiązała bowiem współpracę z platformą streamingową Viaplay i zapowiada większą liczbę wydarzeń rocznie. Będzie ich aż 12, a pierwsze z nich zobaczymy w serwisie już w przyszłym miesiącu.

Do tej pory gal KSW było po kilka rocznie, a mogliśmy je oglądać w modelu pay-per-view. Trzeba było więc płacić, żeby móc zobaczyć spoconych zawodników naparzających się w klatce. Viaplay ma inny pomysł na ich emisję.

REKLAMA

Gale KSW w Viaplay - jaka cena?

W ramach współpracy KSW z Viaplay platforma otrzymuje wyłączność na transmisje gal organizowanych przez federację. Za pośrednictwem serwisu będzie można je zobaczyć w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie, w Holandii i oczywiście Polsce. Co więcej, nie trzeba będzie za nie dodatkowo płacić.

KSW/Viaplay

Tak jest. 12 zapowiedzianych gal będzie można zobaczyć w ramach standardowej subskrypcji Viaplay, która kosztuje 34 zł/msc. (pierwszy miesiąc jest darmowy). W naszym kraju każdemu z wydarzeń towarzyszyć będzie studio i komentarz w języku polskim.

REKLAMA

KSW 65 w Viaplay - kiedy pierwsza gala na platformie?

Viaplay od samego wejścia na polski rynek kieruje swoją ofertę do miłośników sportowych emocji. Doskonale znamy przecież reklamy z Kacprem Rucińskim narzekającym, że wszyscy chcą wciąż Lewego oglądać. Platforma na wyłączność zaczęła już bowiem transmitować m.in. mecze Bundesligi, Ligi Europy, czy Ligi Konferencji.

Teraz do już i tak szerokiego katalogu transmitowanych rozgrywek sportowych dochodzą gale KSW. Pierwszą z nich, czyli KSW 65, będziemy mogli zobaczyć już 18 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA