REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wojewódzki w reklamie karty płatniczej pokazał swoją własną. Ty tak nie rób

Kuba Wojewódzki na swoim Instagramie reklamuje rozmaite produkty. Ostatnio gwiazdor TVN podzielił się ze swoimi followersami promocją karty płatniczej od jednego z banków. Zapomniał jednak o jednej ważnej rzeczy.

25.10.2023
15:56
https://www.instagram.com/p/CxaJbHgoWNb/?img_index=1
REKLAMA

Kuba Wojewódzki podobnie jak wielu innych celebrytów, na swoim Instagramie skupia się na promocji rozmaitych produktów, które wplata w codzienne posty. Tym razem Wojewódzki zaprezentował zdjęcie z Gdyni, reklamując kartę płatniczą Visa od mBank. Reklamę okrasił wpisem: W jesiennych przygodach na morzu wszystko postawiłem na jedną kartę: Visę Świat Intensive od mBanku, z którą mogę płacić w 180 walutach bez prowizji, za przewalutowanie po korzystnym kursie i wypłacać za darmo z bankomatów na całym świecie - pisał Wojewódzki.

REKLAMA

Więcej o Kubie Wojewódzkim przeczytasz w Spider's Web:

Showman TVN pokazał w sieci kartę płatniczą. Dostał cięgi od internautów.

W komentarzach Wojewódzki zbierał od fanów uwagi, iż pokazując kartę, powinien zasłonić cztery ostanie cyfry. Z kolei Niebezpiecznik.pl, czyli serwis internetowy oraz firma zajmująca się bezpieczeństwem teleinformantycznym zwróciła uwagę na ten wpis oraz przestrzegając: Pokazującym swoje karty płatnicze w internecie celebrytom przypominamy, że początek numeru karty da się ustalić, bo wynika ze standardów (ISO/IEC 7812-2/ANSI X4.13), a dalsze zakryte cyfry, tzw. IIN, dla mBanku też jest publicznie znany... czytamy na Facebooku Niebezpiecznik.pl.

Screen z Faceooka Niebezpiecznik.pl
REKLAMA

Wojewódzki usunął zdjęcie reklamy z Instagrama

Zdjęcie, które umieścił Wojewódzki do sieci skupiało też reklamę innego banku - w oddali widać budynek z napisem banku PKO. Kuba być może wziął sobie do serca wskazówki internautów, gdyż wpis na Instagramie, reklamujący kartę płatniczą, zniknął z jego profilu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA