REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Karolina Korwin-Piotrowska trzaska drzwiami u Wojewódzkiego? To dość słaba ustawka

Karolina Korwin-Piotrowska zaatakowała Kubę Wojewódzkiego i opuściła studio. Wypowiedź była na tyle mocna i dosadna, że każdy, kto obejrzał materiał, zastanawiał się, o co poszło. Ostatnie programy "Króla TVN-u" zaliczyły spadki oglądalności, więc widzowie spekulowali, że może to być ustawka, aby po prostu zrobić szum. O co tak naprawdę chodziło?

23.03.2022
10:10
kuba wojewodzki tvn korwin piotrowska
REKLAMA

Karolina Korwin-Piotrowska zbluzgała Kubę Wojewódzkiego, a potem wyszła ze studia. Zapowiedź programu obiegła sieć i wywołała falę spekulacji. Każdy, kto widział filmik, zastanawiał się, o co poszło. Czy znany ze skandalicznych wypowiedzi gospodarz coś palnął, czy może to była zwykła ustawka? Za nami wyczekiwany odcinek programu Kuby Wojewódzkiego, ale telewidzowie nie zobaczyli w nim tego fragmentu. Wszystko wyjaśniło się dopiero na Playerze.

REKLAMA

Karolina Korwin-Piotrowska i Kuba Wojewódzki - o co chodzi?

Zarówno Karolina Korwin-Piotrkowska, jak i Kuba Wojewódzki, znani są z ciętego języka i spięć. Ich obecność w programie TVN była więc starciem tytanów. Zapowiedź odcinka obiegła sieć, ale nikomu nie udało się wcześniej poznać kontekstu. Udało nam się skontaktować z dziennikarką, ale nie puściła pary z ust. Zamiast tego zaprosiła nas do oglądania jej występu, a także sama zamieściła na swoim Instagramie viralowy filmik.

Korwin-Piotrowska niedawno wydała książkę, więc niektórzy sądzili, że to po prostu forma promocji. Internetowi detektywi ustalili jeszcze przed programem, że wcale nie opuściła studia. Musiała wrócić, ponieważ nagrała zapowiedź, która jest zawsze robiona na koniec odcinka. Do tego powiedziała ją z humorem, a potem się śmiałą wraz z drugą zaproszoną osobą, piosenkarką Natalią Nykiel. Wszystko to wyglądało na jedną, wielką ustawkę. I tak też było.

Karolina Korwin-Piotrowska u Kuby Wojewódzkiego. Zapowiedź programu stała się viralem.

"Przyszłam tutaj po 18 latach i widzę, że zrobiłam bardzo duży błąd, za który mogę tylko siebie przeprosić. Niestety, nic się nie zmieniłeś. Nadal jesteś głupim ciulem i debilem, 60-letnim, i nawet twoje ojcostwo tego nie zmieni" - to wiązanka Karoliny Korwin-Piotrkowskiej, którą słyszeliśmy w zapowiedzi.

Nie wyemitowano jej jednak w telewizji. Na antenie TVN widzowie mogli zobaczyć rozmowę dwóch starych znajomych o hejcie, niskim poziomie show-biznesu (sic!) i o książce o mobbingu w szkołach artystycznych. Dopiero włączając odcinek extra na Player.pl mogliśmy zobaczyć, że to była bardzo słaba ustawka. Pomysł wyszedł od samego Wojewódzkiego.

Kłótnia Wojewódzkiego z Korwin-Piotrowską to była zwykła ustawka, by przyciągnąć widzów.

Masz świadomość, że to ty jesteś matką chrzestną chamstwa w Polsce. Przecież wiesz o tym. A ty powiesz: "kur*a, jesteś chamem tak jak zawsze". I wychodzisz. (...) Chodzi o to, że gramy to tak, jakby to był fragment programu. Ja powiem: Ale Karolina, błagam cię...

- powiedział Kuba Wojewódzki.

Następnie odegrali scenkę. - Zdajesz sobie sprawę z tego Karolina, że to ty jesteś matką chrzestną chamstwa i prymitywizmu w mediach. Absolutnie. I chyba nie ma wątpliwości, kto cię czyta - powiedział Wojewódzki, a dziennikarka odpowiedziała mu wiadomo jakim cytatem. Potem wyszła i rzecz jasna po chwili wróciła. "My to w Gdyni pokażemy! W kategorii krótki metraż" - skwitował showman.

REKLAMA

Tonący brzytwy się chwyta. Program Kuby Wojewódzkiego co roku ma coraz niższą oglądalność. Wyniki najnowszego sezonu są najgorsze w 20-letniej historii. Gospodarz niedawno oszukał wszystkich mówiąc, że kończy swój program. Teraz razem z Korwin-Piotrowską nagrali udawaną spinę i puścili jako zapowiedź. W epoce dezinformacji celowe generowanie fake newsów jest żenujące.

Nowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego z Karoliną Korwin-Piotrwskiej wraz z bonusem można obejrzeć online na Player.pl.

* zdjęcie główne: Wojciech Kurczewski / TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA