REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kukon usunął kanał nadawczy i zapowiedział otwarcie restauracji. Raper będzie sprzedawał zapiekanki

Mieszkańcy Krakowa niebawem będą mieli okazję spróbować wyjątkowych zapiekanek, które mogą przyćmić istniejące już budy w krakowskim Okrąglaku. Na Instagramie pojawiło się bowiem nowe konto pod nazwą Zapiekanki Biłgorajskie i wszystko wskazuje na to, że właścicielem nowego biznesu jest raper Kukon.

27.11.2023
15:16
Kukon usunął kanał nadawczy i zapowiedział otwarcie restauracji. Raper będzie sprzedawał zapiekanki
REKLAMA

Kukon to obecnie jeden z najpopularniejszych przedstawicieli rapowej sceny muzycznej. Zadebiutował w 2018 roku albumem "Piękny Ból" i od tej pory w jego dorobku muzycznym pojawiły się takie płyty jak "Ogrody Mixtape" (2019), "Ogrody Mixtape 2" (2020), "Dramat." (2021), "Rough N' Gentle" (2022) czy "Ogrody Mixtape 3" (2022). Pochodzący z Biłgoraju raper wykręca miesięcznie na Spotify około 1,7 mln wyświetleń, a na jego kawałkach można usłyszeć takich artystów jak PRO8L3M, Daria Zawiałow, Brodka, Gibbs, Kaz Bałagane, Marysia Starosta, Quebonafide czy Julia Mikuła. Jego umiejętności i twórczość została doceniona przez fanów podczas tegorocznej edycji Red Bull SoundClash - raper zmierzył się z Okim i wygrał pojedynek, otrzymując większy hałas od publiczności.

O raperach i raperkach przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA

Do tej pory artysta utrzymywał kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem grupy na Facebooku - KUKON @ PIĘKNY SYF, a także na swoim kanale nadawczym na Instagramie - KUKONOZAUR TALK, na którym zebrał niemal 50 tys. członków. Okazało się jednak, że raper zdecydował się zrezygnować z tej formy komunikacji, jednak zanim kanał zniknął z Instagrama, Kukon zostawił na nim ważną informację dla fanów.

Kukon zapowiedział otwarcie swojej restauracji. Lokal rapera pojawi się w Krakowie

W niedzielę wieczorem na nieistniejącym już kanale nadawczym Kukona na Instagramie pojawiła się informacja o tym, że jeszcze w tym tygodniu na fanów rapera czeka niemała niespodzianka. Artysta zapowiedział nie tylko nowy singiel, ale również otwarcie swojej własnej restauracji:

Cóż wam mogę powiedzieć w tę smutną niedzielę, moi mili państwo. W czwartek puszczam singiel, a w sobotę otwieram restaurację! Do usłyszenia/zobaczenia. Wszystko będzie wiadome w odpowiednim czasie, spokojnie! Nic się przed wami nie ukryje. @kissthekuk - follow this guy

- napisał Kukon.
REKLAMA

Kanał nadawczy Kukona zdążył już zniknąć z Instagrama, a zamiast niego na platformie pojawiło się wspomniane przez rapera konto @kissthekuk pod nazwą Zapiekanki Biłgorajskie, a także krótka informacja: "02.12 Kraków". Nie wiadomo jednak na ten moment, gdzie dokładnie otworzy się lokal rapera.

 class="wp-image-2468122" width="425"
Kukon zapowiedział otwarcie swojej restauracji w Krakowie
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA