REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix zrobił film dla fanów rapu. A to tylko jedna z nowości serwisu

Dziś do serwisu Netflix wpadną dwie produkcje, które są bardzo obiecującym początkiem weekendu. Jedną z nich jest mocny film dokumentalny o grupie australijskiego drill rapu, odkrywający kulisy początków ich kariery oraz starć z policją.

26.10.2023
13:09
Netflix zrobił film dla fanów rapu. A to tylko jedna z nowości serwisu
REKLAMA

W zeszłym tygodniu do serwisu wpadła rekordowa liczba nowości. Zadebiutowała m.in. kontynuacja najdłuższego serialu Netfliksa - "Szkoła dla elity" - a także 7. sezon "Big Mouth", mocny horror "Disco Inferno" i szalona komedia "Trzech tatuśków" z Billem Burrem, Bobbym Cannevalem i Bokeemem Woodbinem w rolach głównych. Do październikowych nowości Netfliksa dołączył wczoraj także wyjątkowy polski serial "Absolutni debiutanci" - młodzieżowy komediodramat, który w empatyczny sposób obrazuje graniczny moment dorostania. A tymczasem sprawdzamy, co dziś pojawiło się w serwisie.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: ONEFOUR: Against All Odds

"ONEFOUR: Against All Odds" to mocny film dokumentalny, który skupia się błyskawicznej karierze pierwszych gwiazd australijskiego drill rapu - grupy Onefour. Początki artystów na scenie wiązły się ściśle z interwencjami policji, która próbowała zapobiec ich występom. 

Netflix: zwiastun filmu "ONEFOUR: Against All Odds"

PLUTO

Drugą dzisiejszą nowością w serwisie Netflix jest serial anime w konwencji science fiction i fantasy - "PLUTO". Głównym bohaterem produkcji jest inspektor Gesicht. Kiedy siedem najbardziej zaawansowanych robotów na świecie oraz sprzymierzeni im ludzie zostają zniszczeni, mężczyzna dochodzi do wniosku, że on sam też nie jest już bezpieczny. Gesicht będzie musiał schwytać seryjnego mordercę, zanim on sam padnie jego ofiarą. 

Netflix: zwiastun anime "PLUTO"
REKLAMA

O nowościach serwisu Netflix piszemy w Spider's Web na bieżąco:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA