REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Snoop Dogg nie zamierza rzucać palenia. To był tylko żart i okazja do zarobienia kasy

Kiedy Snoop Dogg poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rzuca palenie marihuany, wśród fanów rapera zapanowało poruszenie. Artysta nie trzymał jednak obserwatorów dłużej w niepewności i już kilka dni później poinformował, że podjął się nowej współpracy.

21.11.2023
10:33
Snoop Dogg nie zamierza rzucać palenia. To był tylko żart i okazja do zarobienia kasy
REKLAMA

Jedną z bardziej pamiętnych współprac Snoop Dogga, który z paleniem marihuany kojarzony jest niemal od zawsze, była reklama dla firmy BIC, producenta długopisów, piór i innych artykułów piśmienniczych oraz zapalniczek. Właśnie ten ostatni produkt był przedmiotem reklamy rapera, której slogan brzmi: "Idealna do świec i nie tylko", co w oczywisty sposób sugerowało, do czego Snoop Dogg używa wyjątkowej zapalniczki. Tym razem w mediach społecznościowych wylądowała kolejna reklama z udziałem rapera, która okazała się być gigantycznym prankiem na ludziach.

REKLAMA

Snoop Dogg nie rzuca palenia. Okazało się, że była to zapowiedź jego nowej współpracy

W zeszłym tygodniu w mediach społecznościowych Snoop Dogga pojawiło się zdjęcie rapera, które opatrzył podpisem: "Po wielu przemyśleniach i rozmowach z rodziną zdecydowałem się rzucić palenie. Proszę w tym momencie o uszanowanie mojej prywatności". Kiedy zaskoczeni fani zastanawiali się, o co tak naprawdę może chodzić, odpowiedź na szokujące wyznanie rapera pojawiła się już kilka dni później:

Mam ogłoszenie. Rzucam dym. Wiem, co myślicie. Snoop, przecież to całe twoje życie, ale mam tego dość. Dość kaszlu i zapachu dymu na moich ubraniach. Wchodzę w etap bezdymny - w nowe bezdymne ogniska od Solo Stove.

Reklama Snopp Dogga

Okazało się, że poprzedni wpis Snoop Dogga był jedynie częścią reklamy firmy Solo Stove, która zajmuje się sprzedażą bezdymnych palenisk. Na stronie internetowej marki można obecnie zakupić limitowaną edycję produktu The Snoop Stove, sygnowaną inicjałami Snopp Dogga z jego podpisem i śladami psich łap.

Reklama Snopp Dogga dla marki Solo Stove
REKLAMA

O zagadnieniach związanych z rapem i raperami piszemy w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA