REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bondowska misja i śmiertelni wrogowie. Zobacz zwiastun „Kuriera” Władysława Pasikowskiego

Nowy obraz Władysława Pasikowskiego, sensacyjno-szpiegowski „Kurier”, opowie o czasach II wojny światowej. Jest już nowy zwiastun filmu.

22.02.2019
13:41
kurier zwiastun władysław pasikowski
REKLAMA
REKLAMA

Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, Jan Nowak-Jeziorański to postać, której życie stało się inspiracją dla filmu twórcy „Psów”. Reżyser podkreśla, że jego celem było przedstawienie opowieści opartej na historii, a przy tym ukazanie jej w nowoczesny sposób, wykorzystujący osiągnięcia stylistyki dzisiejszych filmów przygodowo-sensacyjnych.

„Kurier” - zwiastun filmu:

W obsadzie w głównej roli znalazł się Philippe Tłokiński, znany choćby z „Belfra” Łukasza Palkowskiego. Na ekranie ujrzymy również Patrycję Volny, która wystąpiła w netfliksowym „1983” czy „Obywatelu Jonesie” Agnieszki Holland. Ponadto angaż dostał szereg znanych i cenionych aktorów, takich jak: Tomasz Schuchardt, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Jan Frycz i Grzegorz Małecki jako generał Tadeusz Bór-Komorowski.

Akcja będzie się rozgrywać nie tylko na terenie Polski - zobaczymy m.in. postać Winstona Churchilla. Stąd międzynarodowa obsada filmu, a w niej Julie Engelbrecht, która grała w „Łowcy czarownic”.

REKLAMA

Wśród producentów filmu jest m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego. Z kolei piosenka Krzysztofa Zalewskiego została głównym tematem muzycznym produkcji.

„Kurier” Władysława Pasikowskiego w kinach od 15 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA