REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. Dzieje się

Idol nastolatek napadł na stewardessę na pokładzie samolotu. Usłyszał wyrok

Lee Ryan jest członkiem brytyjskiego boysbandu Blue, który na swoim koncie ma sprzedanych aż 15 mln płyt. Ostatnio dał się poznać swoim fanom z tej mrocznej strony, w kontekście napaści na pokładzie samolotu. Muzyk był pod wpływem alkoholu. Teraz Ryan częściowo przyznał się do winy i usłyszał wyrok.

29.09.2023
13:59
Lee Ryan Avis De Miranda Shutterstock
REKLAMA

Idol nastolatek znalazł się w tarapatach. Lee Ryan, członek brytyjskiego boysbandu Blue może stracić pokaźne grono fanów za sprawą pewnego incydentu, a mianowicie napaści na stewardessę na pokładzie samolotu. Do zdarzenia doszło w lipcu 2022 roku w czasie lotu z Glasgow do Londynu.

REKLAMA

Więcej o znanych gwiazdach przeczytasz w Spider's Web:

Na pokładzie samolotu Lee Ryan zaczął rzucać niestosowne teksty do czarnoskórej stewardessy.

Muzyk na pokładzie samolotu zaczął rzucać niestosowne teksty wobec czarnoskórej stewardessy, nazywając kobietę "czekoladowym ciasteczkiem" i mówiąc, że chce mieć z nią "czekoladowe dzieci". 40-letni gwiazdor usiłował pocałować też kobietę i złapał ją za nadgarstki. Incydent skończył się wezwaniem policji. Mężczyzna został oskarżony o rasistowski atak, ale też obrażanie policjanta, którego w czasie zatrzymania miał nawet ugryźć. Na początku Ryan nie miał sobie nic do zarzucenia, lecz ostatecznie przyznał się niestosownych komentarzy oraz "lekkiego złapania" stewardessy. Przed wejściem na pokład muzyk miał wypić butelkę wina Porto.

Przepraszam. Członek mojego zespołu jest czarny, nie jestem rasistą, miałem czarne dziewczyny, dziewczyny mieszanej rasy. To było przekomarzanie się, po prostu pijackie przekomarzanie, jak sądzę, nie było w tym żadnej złośliwości ani zamiaru zasmucenia kogokolwiek

pisał w oświadczeniu muzyk.

Muzyk został skazany na 12 miesięcy więzienia

Mimo że przeprosił, nie ujdzie mu to na sucho. Za rasistowskie komentarze oraz napastowanie członków załogi British Airways, Ryan został skazany na 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 18 miesięcy. Sędzia sądu Islewroth w zachodnim Londynie kazał zapłacić muzykowi Boysbandu 2500 funtów odszkodowania na rzecz personelu pokładowego, 750 funtów pozostałym członkom załogi, natomiast 510 funtów muzyk ma uiścić za koszty rozprawy.

Lee Ryan jest muzykiem boysbandu Blue, który największą popularność zdobył w latach 200-2005. Kilka lat później, bo w 2011 roku wrócił na scenę, reprezentując Wielką Brytanię w konkursie Piosenki Eurowizji. Prywatnie gwiazdor związany jest z Verity Paris, z którą ma dwójkę dzieci, trzecie jest w drodze. Muzyk jest również ojcem dwójki innych dzieci z byłą żoną. W 2014 roku wyznał, że jest biseksualny, a wraz z początkiem kariery miał romans z kolegą z zespołu, Duncanem Jamesem.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA