REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Media

W restauracji LEGO zjesz posiłek, który wcześniej zbudowałeś. Nagranie z lokalu stało się viralem

W świecie LEGO można zbudować wszystko - od bukietów kwiatów, przez obrazy światowej sławy malarzy, aż po scenerie kultowych filmów i seriali. A gdyby stworzyć z klocków jedzenie, które chwilę później zostanie nam podane do stolika? LEGO po raz kolejny udowadnia, że dla nich nic nie jest niemożliwe, a wideo z wyjątkowej restauracji stało się viralem.

07.11.2023
10:20
W restauracji LEGO zjesz posiłek, który wcześniej zbudowałeś z klocków. Nagranie z lokalu stało się viralem
REKLAMA

Na całym świecie można znaleźć restauracje, które przyciągają gości czymś nietypowym. W Karen's Diner można dobrze zjeść, choć pracująca tam obsługa nie grzeszy uprzejmością, a w lokalach Nusr-Et można spotkać znanego z memów jednego z najpopularniejszych szefów kuchni, który w charakterystyczny sposób przyprawia soczyste steki. Do najbardziej znanych miejsc, gdzie goście mogą doświadczyć wyjątkowych wrażeń, zaliczyć można także restaurację LEGO, która istnieje już co prawda jakiś czas, ale dzięki jednemu viralowemu nagraniu stała się jeszcze bardziej popularna.

REKLAMA

W restauracji LEGO zbudujesz swój posiłek z klocków i dostaniesz jego odpowiednik na talerzu

Restauracja MINI CHEF to wyjątkowe miejsce nie tylko dla najmłodszych. Lokal mieści się oczywiście w duńskim Billund, czyli tam, gdzie znajduje się najsłynniejszy LEGOLAND. Na czym polega jej fenomen? Oczywiście na tym, że swój własny posiłek można zbudować z popularnych klocków, a następnie pałaszować jak najbardziej prawdziwe danie, które odpowiada skonstruowanej wcześniej budowli. Każdy gość dostaje wyjątkowe menu, przy czym dorośli mogą wybrać cztery, a najmłodsi - trzy dodatki, w tym jednym specjalny żółty klocek. Każdy element odpowiada innemu posiłkowi, wśród których znajdują się m.in. łosoś, makaron, mieszanka warzywa, chrupiący falafel i sałatka.

Zanim zrobisz się głodny, przeczytaj inne artykuły na łamach Spider's Web:

Po złożeniu wybranych dodatków w całość, konstrukcję należy umieścić na specjalnej podkładce, którą następnie wsuwa się do komputera. Na ekranie dokładnie widać, jak robot gotuje wybrany przez gościa posiłek, który kilka chwil później można jeść z własnego talerza. Koszt takiego dania dla dorosłego to około 125 zł, natomiast dla dziecka - około 75 zł.

@bricklover18

the best part about this whole experience… the food is actually delicious! #lego #legofood #mustgorestaurant #legorestaurant #legohouse #legodenmark

♬ original sound - BRICKLOVER18.com
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA