REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Lipiec w Netfliksie: "Stranger Things", "Marcella" i... "Gilmore Girls"! Platforma przygotowuje grunt pod nową premierę

Tak, już w lipcu w platformie Netflix pojawią się nowe seriale, a także tytuły, które już znamy, a które do tej pory nie były dostępne dla użytkowników serwisu w Polsce. Jedną z największych niespodzianek jest wzbogacenie biblioteki Netfliksa o siedem sezonów "Gilmore Girls" (pol. "Kochane kłopoty").

29.06.2016
10:36
Lipiec w Netfliksie: "Stranger Things", "Marcella" i... "Gilmore Girls"! Platforma przygotowuje grunt pod nową premierę
REKLAMA
REKLAMA

Nic dziwnego, że Netflix udostępnia siedem sezonów "Gilmore Girls" w ramach swojej platformy, skoro serwis przygotowuje kontynuację serialu. "Gilmore Girls: A Year In the Life", czyli nowa seria poświęcona pannom Gilmore zadebiutuje w Netfliksie już niebawem. Z plotek wynika, że czteroodcinkowego sezonu możemy spodziewać się już w tym roku, w listopadzie. Opublikowanie siedmiu sezonów to przygotowanie gruntu pod nadchodzącą pozycję, któą zainteresują się nie tylk ci, którzy znają już produkcję, ale także ci, którzy dopiero teraz zaczną z nią swoją przygodę.

 class="wp-image-43716"
"Marco Polo" (1 sezon)

Poza "Gilmore Girls" mamy też parę interesujących nowości i powrotów. Już pojutrze, 1 lipca, wraca "Marco Polo" z drugim sezonem. 15 lipca udostepniony zostanie siódmy sezon animacji dla dorosłych, "Archer". Tego samego dnia do platformy zawita jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie letnich nowości, "Stranger Things" z Winoną Ryder w roli głównej. Więcej o tej produkcji możecie przeczytać TUTAJ. 1 lipca w platformie pojawi się też serial "Marcella", brytyjski ośmioodcinkowy tytuł, opowiadający o policjantce, która zmaga się ze swoim życiem prywatnym i zawodowym. Kobieta zaczyna zajmować się sprawą serii londyńskich morderstw, które mają związek z pewnymi wydarzeniami z przeszłości.

REKLAMA

Trzeba przyznać, ze lipiec w Netfliksie zapowiada się naprawdę ekscytująco!

Pełna lista nowości, które pojawią się w lipcu tego roku dla użytkowników polskiej wersji Netfliksa, znajduje się TUTAJ

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA