REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Cezary Pazura przypilnuje, żeby nie zaśmiał się nikt. Nadchodzi 2. sezon programu "LOL: Kto się śmieje ostatni"

Nie tak dawno temu Polacy zaśmiewali się do łez przy kolejnych odcinkach rodzimego show komediowego "LOL: Kto się śmieje ostatni". Oglądali go tak chętnie, że Amazon Prime Video zdecydował się przedłużyć program o kolejny sezon. W rolę prowadzącego po raz kolejny wcieli się Cezary Pazura.

04.07.2023
14:57
amazon prime video lol 2 sezon cezary pazura
REKLAMA

"LOL: Kto się śmieje ostatni" powstał na podstawie japońskiego formatu, którego idea jest nadzwyczaj prosta. Gwiazdy spędzają ze sobą kilka godzin w jednym pomieszczeniu i próbują nawzajem się rozśmieszyć. Zgodnie z tytułem wygrywa ten, kto zaśmieje się jako ostatni. Uczestnicy pierwszej edycji polskiego show udowodnili, że jest to nie lada wyzwanie, podbijając przy tym serca użytkowników Amazon Prime Video.

"LOL: Kto się śmieje ostatni" bardzo długo utrzymywało się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Użytkownicy platformy chętnie śledzili kolejne, ukazujące się co tydzień odcinki komediowego show. Dzięki temu serwis zdecydował się przedłużyć program o kolejny sezon:

REKLAMA

Cieszymy się, że nasz pierwszy, polski, oryginalny show komediowy został tak dobrze przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków

- stwierdził Dan Grabiner, Head of Prime Video Originals, UK & Northern Europe.

Czytaj także:

LOL: Kto się śmieje ostatni - polski program Amazona dostanie 2. sezon

Zasady pozostają niezmienne. Ten, kto w 2. edycji "LOL" zaśmieje się ostatni, otrzyma 100 tys. zł, które przekaże na cele charytatywne. Nazwisk uczestników jeszcze jednak nie znamy. Wiadomo jedynie, że ponownie w roli prowadzącego zobaczymy Cezarego Pazurę.

REKLAMA
LOL: Kto się śmieje ostatni - Amazon Prime Video

Na ten moment nie wiadomo, kiedy nowe odcinki "LOL: Kto się śmieje ostatni" miałyby pojawić się na Amazon Prime Video. Pozostaje więc cierpliwie czekać na kolejne informacje dotyczące 2. sezonu polskiego show. Szykuje się kupa śmiechu!

Dotychczasowe odcinki "LOL: Kto się śmieje ostatni" obejrzycie na Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA