REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Fani „Lucyfera” wychwycili wpadkę Netfliksa. W serwisie pojawiła się data premiery nowych odcinków [AKTUALIZACJA]

„Lucyfer” to jeden z największych hitów na platformie Netflix, dlatego setki jej użytkowników z niecierpliwością czekają na kontynuację 5. sezonu serialu. Wiele wskazuje na to, że właśnie nieoficjalnie poznaliśmy datę premiery nowych odcinków. Ujawnił ją sam Netflix. A potem sam ją usunął.

29.03.2021
18:00
Lucyfer: Netflix zaliczył wpadkę i ujawnił datę premiery 5. sezonu serialu
REKLAMA
REKLAMA

Polscy posiadacze konta na największej platformie streamingowej mają za sobą poranek obfitujący w wydarzenia. Dla wielu z nich najważniejszą informacją nie jest jednak to, że Netflix wypuścił dzisiaj pełną listę nowości na kwiecie 2021 roku. W międzyczasie na stronie internetowej serwisu pojawiła się bowiem bardzo ważna informacja dotycząca nowych odcinków „Lucyfera”.

Jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce coraz szybciej zbliża się do wyczekiwanego przez fanów finału. Pod koniec zeszłego roku scenarzyści serii powiadomili oficjalnie widzów, że zakończyli prace nad scenariuszem 6. sezonu. Ma to być podobno dokładnie taki koniec, jaki sobie przed laty wymarzyli. Zanim to jednak nastąpi na VOD muszą zadebiutować epizody należące do 2. części 5. sezonu. Wygląda na to, że dojdzie do tego w maju bieżącego roku.

Netflix zamieścił na stronie internetowej informację, że nowe odcinku serialu „Lucyfer” pojawią się 28 maja.

lucyfer netflix

Informacja na ten temat bardzo szybko zniknęła z serwisu, ale czujni fani produkcji zauważyli ją na czas. Obecnie w tym samym miejscu można przeczytać komunikat: „Więcej odcinków już wkrótce”. Najprawdopodobniej więc pojawienie się już teraz daty premiery dalszej części 5. sezonu „Lucyfera” było spowodowane błędem człowieka lub maszyny.

W obsadzie serialu powrócą tacy aktorzy jak: Tom Ellis, Lauren German, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, D.B. Woodside, Scarlett Estevez, Rachael Harris i Kevin Alejandro. Pierwsza połowa poprzedniej odsłony zakończyła się mocnym cliffhangerem, gdy Bóg (grany przez Dennisa Dextera Haysberta) powstrzymał walkę między Lucyferem i jego bratem Michałem.

REKLAMA

Aktualizacja (29 marca 20:07):

Netflix właśnie oficjalnie potwierdził, że druga część 5 sezonu „Lucyfera” pojawi się na platformie 28 maja. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA