REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Bóg idzie na emeryturę. Nowy zwiastun „Lucyfera” zapowiada diablo dobre zakończenie sezonu

Netflix wrzucił właśnie zwiastun drugiej części 5. sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Jeżeli jeszcze nie widzieliście poprzednich odcinków, to lepiej w niego nie klikajcie, bo roi się od spoilerów. Na nadrobienie macie jeszcze czas - „Lucyfer” wleci na Netfliksa pod koniec maja.

30.04.2021
19:24
lucyfer 5b netflix zwiastun
REKLAMA

„Lucyfer” to baaardzo luźna adaptacja komiksu Mike'a Careya z postacią wymyśloną przez Neila Gaimana. W serialu oglądamy perypetie zbuntowanego anioła (Tom Ellis), który z nudów opuścił piekło, bo na Ziemi jest o wiele ciekawiej. Wkręca się do pracy w policji i razem z detektywką Chloe Decker (Lauren German) rozwiązuje zagadki kryminalne w Los Angeles, ogarniając przy okazji swoje problemy rodzinne.

REKLAMA

Serial był początkowo produkowany przez FOX. Pierwszy i drugi sezon trzymał poziom, ale ten dramatycznie spadł w kolejnym. Stacja skasowała tytuł, ale przejął go Netflix, który niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przywrócił go na właściwe tory. Czwarty sezon oraz połowa piątego spełniła oczekiwania fanów pod względem nie tylko fabularnym, ale i wizualnym. Czuć w nim było zastrzyk gotówki od giganta streamingu.

Ze względu na pandemię.5 sezon został podzielony na dwie części po 8 odcinków. Ostatni odcinek pierwszej mogliśmy zobaczyć w sierpniu zeszłego roku, a 28 maja obejrzymy zakończenie tej serii. Fani mogą jednak spać spokojnie, bo już powstaje 6. sezon „Lucyfera”.

W obsadzie serialu powrócą tacy aktorzy jak: Tom Ellis, Lauren German, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, D.B. Woodside, Scarlett Estevez, Rachael Harris i Kevin Alejandro. Pierwsza połowa poprzedniej odsłony zakończyła się mocnym cliffhangerem, gdy Bóg (grany przez Dennisa Dextera Haysberta) powstrzymał walkę między Lucyferem i jego bratem Michałem.

REKLAMA

Druga część 5 sezonu „Lucyfera” pojawi się na platformie 28 maja. 

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA