REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Lucyfer” wróci znacznie szybciej, niż sądziliśmy. Zwiastun ujawnił datę 6. sezonu serialu

Znakomita wiadomość dla wszystkich fanów serialu „Lucyfer”: okazało się, że finałowy sezon pojawi się na Netfliksie znacznie szybciej, niż można było przypuszczać.

25.07.2021
12:13
lucyfer sezon 6 data premiery zwiastun netflix
REKLAMA

Wczoraj w ramach Comic-Con@Home odbył się specjalny panel „Lucyfera”, w którym showrunnerzy Ildy Modrovich i Joe Henderson, wraz z wcielającym się w tytułową rolę Tomem Ellisem, opowiedzieli co nieco o sezonie 5B i zdradzili kilka informacji związanych z finałową szóstą serią. Rzecz jasna, póki co obyło się bez podawania istotnych szczegółów (jak wiemy, Lucyfer ma zostać Bogiem), zdradzono jednak jedną wyjątkowo ważną informację: datę premiery ostatniego sezonu tego cieszącego się ogromną popularnością serialu (w luźny sposób nawiązującego do komiksu Neila Gaimana). Mimo przypuszczeń, że zamknięcie serialu zobaczymy dopiero w 2022 roku, okazało się, że niecierpliwi fani nie mają się czego obawiać i mogą już ostrzyć apetyt na długie seanse.

REKLAMA
REKLAMA

Premiera 6. sezonu „Lucyfera odbędzie się 10 września 2021 roku.

Zgadza się: to mniej niż cztery miesiące od premiery serii 5B. Jasne, Joe Hendeson sugerował już, że w kwestii przerwy między kolejnymi odsłonami warto być optymistą, ale nie sposób było zakładać, że będzie ona tak krótka. Pierwotnie Netflix planował zakończyć serial na „piątce”, jednak po kolejnej kampanii fanów serwis – zwracając się ponownie do obsady i zespołu kreatywnego – dostrzegł potencjał w planie na jeszcze jedną serię. W obsadzie poza Ellisem zobaczymy Lauren German, Lesley-Ann Brandt i D.B. Woodside'a. Wiemy też, że Kevin Alejandro pojawi się jako Dan, który zginął w poprzedniej odsłonie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA