REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Takiego crossoveru nikt nie spodziewał. Daniel Magical zgasił Łukasza Mejzę

Polski Sejm przechodzi glow up, a transmisje na żywo w serwisie YouTube ogląda setki tysięcy Polaków - crossover świata polityków i streamerów był tylko kwestią czasu. Jego pierwszymi bohaterami okazali Łukasz Mejza i Daniel Magical, a zazębienie się tych dwóch uniwersów było tak abstrakcyjne, że aż zabawne.

13.12.2023
11:30
Takiego crossoveru nikt nie spodziewał. Daniel Magical zgasił Łukasza Mejzę
REKLAMA

Niecierpliwe wyczekiwanie na kolejny odcinek serialu "Posiedzenie Sejmu" z Szymonem Hołownią w roli głównej stały się jednym z elementów dnia większości Polaków. Szczęśliwi posiadacze wejściówek do warszawskiej Kinoteki mieli nawet okazję obejrzeć poniedziałkowe obrady na dużym ekranie. Lwia część każdego posiedzenia komentowania jest jednak w internecie, a media społecznościowe pękają w szwach od memów i najlepszych momentów poszczególnych dni. Jest w tym niemała zasługa marszałka Sejmu, który potrafi okiełznać rozemocjonowanych posłów, a jego wypowiedzi są uwieczniane na przeróbkach i zabawnych nagraniach.

REKLAMA

O rekordowej oglądalności posiedzenia Sejmu przeczytasz więcej na Spider's Web:

Przeniknięcie świata polityki do internetu nie spodobało się Łukaszowi Mejzie, który podczas tegorocznych wyborów startował do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości, czym postanowił podzielić się z użytkownikami na portalu X.

Łukasz Mejza otworzył bramy do nowego uniwersum. Odpowiedział mu Daniel Magical

Na portalu X pojawił się wpisz Łukasza Mejzy, który z przekąsem postanowił skomentować wystąpienia Szymona Hołowni, nazywając je patostreamami:

Hołownia zrobił z Sejmu takie patostreamy, że nauki pobierał chyba u Magicala...

- napisał.

Tego, co wydarzyło się później, chyba nikt się nie spodziewał. Z odpowiedzią pospieszył bowiem wywołany do tablicy Daniel Magical, jeden z popularniejszych patostreamerów w Polsce, który zapytał, kim w zasadzie jest Łukasz Mejza, że Magical został przez niego wspomniany. W komentarzach pod jego wpisem, który ma już prawie 3 tys. polubień, internauci zaczęli w nieprzychylny sposób wypowiadać się na temat posła Mejzy i wyrażali swoje zaskoczenie wymianą zdań osób publicznych z dwóch skrajnie różnych światów.

REKLAMA
Daniel Magical odpowiada Łukaszowi Mejzie

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "Łukasz Mejza wskazuje różnice między Jarosławem Kaczyńskim a Donaldem Tuskiem" na YouTubie oraz zrzut ekrany z tiktoka Daniela Magicala.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA