REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W drugim sezonie rozpocznie się prawdziwa wojna o panowanie nad Harlemem. Luke Cage – zwiastun

Luke Cage to była jedna z największych pozytywnych niespodzianek wśród superbohaterskich seriali Netfliksa. Opowieść o samozwańczym obrońcy Harlemu zdobyła serca widzów nietypowym otoczeniem i problemami w życiu superbohatera. W drugim sezonie stawki urosną jednak do niespotykanych rozmiarów. A Luke Cage znajdzie się w samym środku wojny gangów.

12.06.2018
22:14
Przeciwnicy Luke'a Cage'a rozpętują wojnę o Harlem na nowym zwiastunie
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy drugiego sezonu Luke'a Cage'a w ekskluzywnym wywiadzie dla Spider's Web Rozrywka zapowiadają, że drugi sezon będzie jeszcze bardziej elektryzujący niż pierwsza część przygód superbohatera. Do tej pory Cage, mimo całej rzeszy rywali, radził sobie bez problemu z ochroną Harlemu. W drugim sezonie napotka jednak na pierwsze trudności.

Te sprawią mu przede wszystkim Bushmaster i Mariah Dillard.

Obie strony konfliktu pojawiają się niezwykle często na drugim opublikowanym przez Netfliksa zwiastunie zapowiadającym nowy sezon produkcji. Wygląda na to, że zarówno Bushmaster, jak i Dillard mają swoje własne plany, co do dalszego rozwoju jednej z najsłynniejszych dzielnic Nowego Jorku. Pośrodku konfliktu znajdzie się Cage.

 class="wp-image-172366"

Superbohater będzie musiał lawirować między rywalami i godzić się na zgniłe sojusze. Dillard dla większości mieszkańców wciąż jest niewinną filantropką, która wspiera rozwój Harlemu. Wygląda na to, że Cage będzie musiał stawić czoła jej szantażom i zakulisowym machinacjom. A do tego nie wystarczą silne pięści i niezniszczalne ciało.

Moce Cage'a będą zresztą innym ważnym czynnikiem drugiej odsłony produkcji. Członek Defenders będzie musiał pogodzić się z faktem, że jego wytrzymałość również ma swoje ograniczenia. Czy zdoła zaakceptować swoje limity, gdy na szali będzie leżała przyszłość bliskich mu osób?

REKLAMA

Cage może jednak liczyć na pomoc z zewnątrz. W serialu prominentnie będzie pojawiać się także Iron Fist, co nie spodobało się wielu fanom. Jak jednak widać Marvel i Netflix nie mają zamiaru zrezygnować z trwałego połączenia wszystkich swoich serialowych produkcji, tak by stanowiły nierozerwalną całość.

Premiera drugiego sezonu serialu Luke Cage już 22 czerwca w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA