REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gwiazdor „Kevin sam w domu” wraca z dużą aktorską rolą. Co wiemy o jego postaci w 10. sezonie „American Horror Story”?

Antologia rozmaitych przerażających historii „American Horror Story” wkrótce doczeka się 10. sezonu. Pomysłodawca produkcji, Ryan Murphy, ogłosił oficjalnie ogłosił obsadę, którą obejrzymy w nowych odcinkach. Wśród wymienionych aktorów niespodziewanie pojawił się Macaulay Culkin znany z filmu „Kevin sam w domu”.

27.02.2020
9:28
macaulay culkin
REKLAMA
REKLAMA

Macaulay Culkin to postać-ikona lat 90. Najsłynniejszy dziecięcy aktor tamtego okresu zapisał się w pamięci widzów przede wszystkim rolą Kevina McCallistera w dwóch szalonych bożonarodzeniowych komediach: „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku”. Wielu fanów w Polsce i na całym świecie nie wyobraża sobie bez nich świąt, niemal tak jak Bożego Narodzenia bez śniegu. Oprócz tego wystąpił także w takich filmach jak „Moja dziewczyna”, „Synalek” i głównie animowany „Władca księgi”.

Wraz ze sławą przyszli jednak źli doradcy, presja mediów i liczne pokusy. Nie od dzisiaj są znane duże problemy Culkina z narkotykami i wypaleniem zawodowym. Dlatego od 2004 roku można było go widywać na dużym i małym ekranie niezwykle sporadycznie. Rola w 10. sezonie „American Horror Story” wskazuje na poważną i bardzo pozytywną zmianę w tym trendzie.

American Horror Story 10 – co wiemy?

Macaulay Culkin pojawi się w najnowszej odsłonie popularnej antologii horroru u boku takich aktorów jak Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Ryan Murphy wcześniej zdradził również w rozmowie z portalem Deadline, że pragnie, by w 10. sezonie wróciło również kilka postaci znanych z poprzednich serii.

REKLAMA

Do tej pory potwierdzono, że fani ponownie zobaczą na małym ekranie Evena Petersa i Sarę Paulson. Na opublikowanej liście nie ma żadnego kolejnego nazwiska kojarzonego już wcześniej z „American Horror Story”. Być może powroty ograniczą się więc tylko do tych dwóch postaci, choć nie można też wykluczyć, że Murphy szykuje jeszcze jakąś niespodziankę dla widzów swojej antologii. Fabuła najnowszej części przynajmniej na razie skrywana jest za zasłoną tajemnicy, podobnie jak szczegóły roli Culkina. Co nie zmienia faktu, że fani Kevin McCallistera z pewnością ucieszą się, że aktor pojawi się w kolejnym głośnym projekcie.Poprzednia odsłona „AHS 1984” stanowiła hołd dla gatunku slasherów, ale w nowych odcinkach z pewnością widzów będzie straszyć coś nowego.

„American Horror Story” ma powrócić jeszcze w 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA