REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Zmiany w "Tańcu z gwiazdami". Jest nowy czas emisji

"Taniec z gwiazdami" w ostatnim czasie doczekał się sporych zmian. Te dwie najistotniejsze to przeniesienie programu z poniedziałków na niedziele oraz prawie nowy jurorski skład. Kto dołączy do Iwony Pavlović?

11.01.2024
9:48
Taniec z gwiazdami 14 edycja show
REKLAMA

W wiosennej ramówce Polsatu nie zabraknie "Tańca z gwiazdami". Hitowy program doczekał się już 14. edycji, choć ta obecna będzie znacznie różnić się od pozostałych. Przede wszystkim Polsat razem z Edwardem Miszczakiem na czele postanowił zmienić prawie całe jury.

REKLAMA

Nowe jury w Tańcu z gwiazdami. Kto dołączy do Iwony Pavlović?

Ze starego składu została jedynie Iwona Pavlović, a z programem pożegnali się Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Teraz do Pavlović dołączy Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda oraz Rafał Maserak, który w poprzednich odsłonach występował jako tancerz.

Więcej o "Tańcu z gwiazdami" przeczytasz na łamach Spider's Web:

Nowy dzień emisji w Tańcu z gwiazdami. Kiedy będzie można zobaczyć program?

W nowym "Tańcu z gwiazdami" zmieni się również dzień emisji. W poprzednich dwóch edycjach program emitowany był w poniedziałki wieczorem. Teraz "Taniec z gwiazdami" przeniesiony zostanie na koniec weekendu. Taneczny show pokazywany będzie w niedziele, po godz. 20.00. Pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany na przełomie lutego i marca, choć dokładna data emisji nie jest jeszcze znana.

REKLAMA

Wśród gwiazd 14. edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy m.in. aktorkę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, aktora, Aleksandra Mackiewicza oraz lekkoatletę, Adama Kszczota. Warto dodać, że "Taniec z gwiazdami" wraca do ramówki Polsatu po roku nieobecności w stacji. 14. edycja pierwotnie miała trafić do ramówki jesienią ubiegłego roku, lecz została przeniesiona na wiosnę 2023 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA