REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Wiemy, dlaczego Piasek zrezygnował z "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" wiosną 2024 wraca na antenę Polsatu. Ta edycja będzie odmieniona nie tylko ze względu na nową oprawę wizualną studia, ale również ze względu na nowy skład jurorski. Na Instagramie "Tańca z gwiazdami" twórcy pożegnali Michała Malitowskiego oraz Andrzeja Piasecznego. Tymczasem menadżerka Piaska zdradziła kulisy rozstania gwiazdora z tanecznym programem.

05.01.2024
11:56
Taniec z gwiazdami Andrzej Piaseczny
REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" po roku nieobecności wraca na antenę Polsatu. Edward Miszczak również i w tym programie postanowił przeprowadzić zmiany. Poza odmienionym studio, w nowych odcinkach, które ruszą wiosną 2024 roku zaprezentuje się też nowy skład jurorski.

REKLAMA

Więcej o Tańcu z gwiazdami przeczytasz w Spider's Web:

Menadżerka Piasecznego o kulisach odejścia gwiazdora z Tańca z gwiazdami.

Wiadomo, że w tej edycji ze starego składu jury pozostanie jedynie Iwona Pavlović. Twórcy tanecznego show pożegnali się z Andrzejem Grabowskim, Michałem Malitowskim i Andrzejem Piasecznym. Na Instagramie pojawiły się wpisy, w których twórcy podziękowali dotychczasowym jurorom za współpracę.

Dużą sympatię widzów wzbudzała obecność Andrzeja Piasecznego, który przez dwie edycje oceniał taneczne pląsy gwiazd "Tańca z gwiazdami". Piasek dał się poznać może nie tak wymagający juror jak Iwona Pavlović, raczej jako osoba, która chętnie mówiła dobre słowa uczestnikom show i ich wspierała.

W rozmowie z serwisem Wirtualna Polska, menadżerka Piasecznego, Julita Janicka podkreśliła, że nie ma co doszukiwać się żadnej afery, dlatego że nikt nikogo nie wyrzucił, ani też nie zwolnił. Po prostu ze strony producentów "Tańca z gwiazdami" nie przedłużona została umowa na kolejny sezon.

 Nie ma tu właściwie o czym opowiadać, a już z pewnością nie ma żadnej afery.  Nikt nas nie wyrzucił, nikt nas nie zwolnił. Z formalnego punktu widzenia Andrzej był jurorem na mocy umowy, obowiązującej na jeden sezon. Podpisaliśmy ją raz, podpisaliśmy drugi. A tym razem nikt nas nie zaprosił, a nie mamy zwyczaju zabiegania o tego typu propozycje: mamy ich sporo

zdradziła menadżerka artysty.

Janicka dodała też, że choć Piaseczny był zadowolony ze współpracy zarówno z programem, jak i stacją Polsat, nie ma żalu do producentów show, że podjęli taką właśnie decyzję.

Nie ukrywam: Andrzej był bardzo zadowolony ze współpracy z Polsatem i z bycia jurorem w tym programie, ale żalu nie ma: świat mu się zdecydowanie na tym nie kończy - powiedziała menadżerka Piaska, dodając, że na zakończenie współpracy Andrzej Piaseczny dostał od twórców programu prezent: piękny bukiet kwiatów, dostarczony przez kuriera.

REKLAMA

Taniec z gwiazdami: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zatańczy w programie

W nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy m.in. Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz Julię Kuczyńską, znaną jako Maffashion. Na razie nie wiadomo, kto zasiądzie obok Iwony Pavlović w tanecznym show. W tej edycji zredukowano jurorski skład z 4 do 3 osób.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA