REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Maciej Stuhr będzie głosował na Andrzeja Dudę. Aktor prześmiewczo komentuje sytuację polityczną

Maciej Stuhr po raz kolejny postanowił odnieść się do polityki naszego rządu w mediach społecznościowych. Na swoim Facebooku udostępnił filmik, w którym zapewnia, że w nadchodzących wyborach będzie głosował na Andrzeja Dudę, bo „słowa się z niego sypią jak gó*** z barana”.

01.04.2020
14:08
Maciej Stuhr Andrzej Duda
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze nie tak dawno Maciej Stuhr komentował przekazanie 2 mld zł na TVP w ironicznym filmiku na Facebooku. Dzisiaj w mediach społecznościowych aktora pojawiło się utrzymane w podobnym stylu wideo. Tym razem jednak „młody Stuhr” zapowiedział, że w zbliżających się wielkimi krokami wyborach prezydenckich zagłosuje na… Andrzeja Dudę. Tak, takiego wyznania nikt się nie spodziewał, ale przypominamy, że dzisiaj jest prima aprilis.

W swoim najnowszym wideo, aktor wyznaje, że tak jak my wszyscy od miesiąca siedzi w domu.

Izolacja zmusiła go do przemyśleń i zdecydował się, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę. Swoją decyzję motywuje tym, że jest to:

Wybitny mówca, orator, nie potrzebuje kartki, słowa się z niego sypią jak gó*** z barana. Poliglota, zbawca narodu. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu… Jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku.

Nietrudno w przywołanym filmiku doszukać się ironicznego tonu.

REKLAMA

Maciej Stuhr bardzo często krytykuje postępowania rządu za sprawą mediów społecznościowych. Tym razem odniósł się do decyzji PiS o forsowaniu wyborów prezydenckich 10 maja pomimo niebezpieczeństwa związanego z koronawirusem.

Podczas, gdy co chwilę jesteśmy namawiani, aby pozostać zamkniętymi w domu, rząd chce, abyśmy wszyscy poszli do urn i zagłosowali w wyborach prezydenckich. Takie postępowanie już spotkało się z krytyką nie tylko opozycji, ale również autorytetów medycznych i artystów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA