REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Madonna jak Wednesday. Gwiazda popu podbija TikTok tańcem z hitowego serialu

Madonna dołączyła do grona gwiazd, które oddtworzyły słynny taniec "Wednesday". Królowa popu postanowiła nieco zmodyfikować bijący rekordy popularności układ choreograficzny i dodać własne ruchy. Jak wyszło?

03.02.2023
15:23
Madonna wykonała taniec "Wednesday" na TikToku
REKLAMA

Wraz z popularnością serialu "Wednesday" ogromnym hitem stał się taniec głównej bohaterki w jednym z odcinków produkcji Netfliksa. Taniec tak bardzo spodobał się internautom i fanom serialu, że pod koniec 2022 roku narodził się trend w mediach społecznościowych, a TikTok i Instagram zalały kolejne interpretacje układu choreograficznego wykonywanego przez Jennę Ortegę w serialu "Wednesday".

REKLAMA

Tak Madonna tańczy taniec z serialu "Wednesday". Wideo hitem Tiktoka.

Do wielbicieli i wielbicielek tańca "Wednesday" dołączyły gwiazdy. Jakiś czas temu swoją interpretację przedstawiła Lady Gaga, natomiast teraz, choć co prawda dość późno - Madonna. Królowa popu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i ani na chwilę nie daje zapomnieć o sobie fanom. Ostatnio na jej Tiktoku zagościł taniec Wednesday. Madonna postanowiła zaprezentować go po swojemu. Piosenkarka nieco zmieniła układ, dodając do niego własne rucchy. W swoim tańcu piosenkarka zadbała o każdy detal, również o odpowiednią stylizację. 64-latka założyła koronkowy gorset oraz czarne, szerokie spodnie. Dodała też naszyjnik z krzyżem, tworząc nieco mroczną stylówkę. Taniec Madonny w niecałą dobę zdobył ponad 3 miliony wyświetleń.

Madonna za kilka miesięcy ruszy w światową trasę koncertową

Przypomnijmy, że już za kilka miesięcy Madonna zaprezentuje taniec i największe swoje hity, w trasie koncertowej "The Celebration Tour". Artystka z tego właśnie powodu zrezygnowała nawet z tworzenia filmu biograficznego o sobie, który miała wyreżyserować. Sukces planowanej trasy koncertowej, a raczej błyskawiczna sprzedaż biletów na lipcowe koncerty sprawiła, że Madonna na razie odłożyła na bok filmowe plany. Na liście krajów "The Celebration Tour" zabrakło Polski. Najbliższe miasto, w którym wystąpi Madonna, to Berlin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA