REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Dzieje się
  5. Netflix /

Lady Gaga odtworzyła taniec Wednesday z serialu. Wideo jest hitem na Tik Toku

Serial "Wednesday" wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Niedawno furorę w sieci robiła scena tańca Wednesday z Jenną Ortegą w roli głównej. Teraz popularność aktorki podbiła Lady Gaga, która odtworzyła na swoim Tik Toku słynny taniec Wednesday Addams z serialu Netfliksa. Po entuzjastycznych reakcjach fanów można było zauważyć, że taniec w wersji Lady Gagy bardzo im przypadł do gustu.

09.12.2022
12:57
Lady Gaga
REKLAMA

Rodzina Addamsów po latach powróciła i z powodzeniem cieszy się popularnością wśród fanów Netfliksa. Historię córki Addamsów - "Wednesday" ogląda nawet Lady Gaga, która w swoich mediach społecznościowych postanowiła odtworzyć słynny taniec Wednesady. Wspomniana scena, gdzie Jenna Ortega w charakterystyczny sposób wywija ciałem, szybko stała się hitem w sieci.

REKLAMA

Lady Gaga odtworzyła słynny taniec Wednesday z serialu Netfliksa.

36-letnia artystka opublikowała na swoim Tik Toku nagranie, na którym wykonuje charakterystyczny taniec Wednesday Addams z serialu Netfliksa. Gaga powtórzyła ruchy Wednesday. Widać też mocną inspirację jej stylówką oraz fryzurą. Bloody Wednesday - podpisała taneczne nagranie Lady Gaga. Wideo w krótkim czasie podbiło serca ludzi i obejrzało go aż dwa miliony osób. Pod tanecznym wideo nie zabrakło komentarzy zachwyconych fanów, również tych z Polski. To, że mogłem to zobaczyć, to nic innego, jak sam zaszczyt w najczystszej postaci - napisał jeden z polskich fanów. Ikona, jesteś cudowna - piali z zachwytu wielbiciele amerykańskiej artystki.

Jenna Ortega określana mianem "przyszłej królowej horrorów"

Tymczasem serial "Wednesday" notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Produkcja trafiła do biblioteki Netfliksa pod koniec listopada tego roku. W roli głównej widzowie mogą oglądać Jennę Ortegę, którą media określają jako "przyszłą królową horrorów". Popularność 20-letniej Jenny porównywana jest do tej, z którą kilka lat temu mierzyła się Millie Bobby Brown.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA