REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale

Nie żyje Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz. Gwiazda "Klanu" i "Na Wspólnej" miała 69 lat

Nie żyje Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz, aktorka teatralna, filmowa oraz serialowa. O jej śmierci poinformował Andrzej Golimont, warszawski samorządowiec, a także przyjaciel rodziny. Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz miała 69 lat.

21.02.2024
14:39
Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz nie żyje
REKLAMA

Andrzej Golimont podzielił się w sieci smutną informacją odnośnie śmierci Magdaleny Cwen-Hanuszkiewicz. Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz miała raka.

REKLAMA

Więcej o polskich aktorach i aktorkach czytaj w Spider's Web:

Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz nie żyje. Miała 69 lat.

W mediach społecznościowych przyjaciel rodziny tak napisał: Po roku bohaterskiej walki z rakiem odeszła dziś (21.02.2024) o godz. 9.04 Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz" - napisał Andrzej Golimont, warszawski samorządowiec, obecnie prezes zarządu Szpitala Praskiego w Warszawie.

Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz była absolwentką studiów wydziału aktorskiego PWST w Łodzi. Grała w Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze Powszechnym, Teatrze Narodowym w Warszawie oraz teatrze Nowym. Widzowie mogli ją też oglądać w przedstawieniach Teatru Rampa.

REKLAMA

Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz wystąpiła w licznych polskich serialach

Na swoim koncie aktorka miała też udział w licznych popularnych serialach telewizyjnych, jak m.in. "Klan", "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia". Uczyła tez studentów na wydziale aktorskim w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia. Prywatnie Magdalena Cwen-Hanuszkiewicz była żoną aktora oraz reżysera - Adama Hanuszkiewicza.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA