REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nie żyje Patrycja Widera, popularna influencerka i aktorka z seriali TVN. Miała 24 lata

Patrycja Widera, popularna influencerka oraz uczestniczka programów stacji TVN, zmarła dziś w szpitalu. O śmierci dziewczyny, która jeszcze kilkanaście godzin temu była aktywna na Instagramie, poinformował jej przyjaciel.

08.11.2023
14:53
Nie żyje Patrycja Widera, popularna influencerka i aktorka z seriali TVN. Miała 24 lata
REKLAMA

Patrycja Widera była influencerką, która aktywnie prowadziła swoją działalność na Instagramie i TikToku, gdzie zgromadziła kolejno 134 tys. i półtora miliona obserwujących. Dziewczyna znana była również z udziału w serialach TVN "Szkoła" oraz "Pułapka"; grała w teledyskach u gwiazd, była też uczestniczką show "Projekt Lady". Kiedy kilka dni temu trafiła do szpitala, opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznała, że jej stan zdrowia nie jest najlepszy:

REKLAMA

Kochani, przeżyłam coś okropnego. Instagram to moja pamiątka, więc niech będzie, próbuję siadać, ale jeszcze nie wstałam, także never say never i do przodu! Dziękuję za wsparcie wszystkim, nie wiedziałam, że to, co się ze mną dzieje, jest na tyle poważne, że chwilkę już byłam z aniołkami i że tyle osób naprawdę zareaguje jakoś. Zresztą nieważne, jestem bardzo chora, tak w skrócie, i już do końca życia mam troszkę przerąbane

- napisała na Instagramie.

Zaledwie kilkanaście godzin wcześniej Patrycja była aktywna w mediach społecznościowych. O śmierci influencerki poinformował jej przyjaciel Sebastian Kowalczyk.

Patrycja Widera nie żyje. Influencerka miała 24 lata

Sebastian Kowalczyk opublikował w środę wpis na Instagramie, w którym poinformował obserwatorów o śmierci przyjaciółki i zaapelował o uszanowanie prywatności jej rodziny:

Dziś już Ciebie nie ma, ale nadejdzie dzień, kiedy się spotkamy i będziemy szczęśliwi na wieki. S.K. za zgodą mamy informuje, że @widupa z nami już nie ma, ale u góry jest szczęśliwa. Uszanujmy prywatność rodziny.

REKLAMA

Obserwatorzy Patrycji Widury składają kondolencje na Instagramie oraz TikToku. Przyczyna śmierci influencerki nie jest na ten moment znana, choć jeszcze kilkanaście godzin temu publikowała treści na Instagram Stories, a wcześniej zapewniała, że będzie walczyć z ciężką chorobą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA