REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

88-letnia gwiazda "Harry'ego Pottera" zachwyca w modowej kampanii. Tak Maggie Smith podbiła sieć

Gdy na okładach kolorowych magazynów oraz w sesjach zdjęciowych rządzą młode twarze, hiszpański dom mowy Loewe zaangażował do najnowszej kampanii wiosna-lato 2024 88-letnią Maggie Smith, brytyjską aktorkę, gwiazdę licznych filmów, w tym "Harry'ego Pottera". Sesja zdjęciowa z udziałem gwiazdy roznosi się błyskawicznie po sieci i nic dziwnego, bo Smith na najnowszych zdjęciach ujmuje naturalnością i wygląda bardzo elegancko.

25.10.2023
13:03
Maggie Smith Loewe kampania
REKLAMA

W modzie wciąż znacznie więcej jest młodych twarzy, choć od pewnego czasu zaczyna się to zmieniać. Modowi spece coraz śmielej angażują do kampanii dojrzałe aktorki, choć wiekowo raczej kończy się to na przedziale 60+. Tym razem hiszpański luksusowy dom mody Loewe rolę modelki do najnowszej kampanii na sezon wiosna/ lato 2024 powierzył Maggie Smith, brytyjskiej gwieździe wielu filmów, w tym m.in. "Harry Potter", "Hotel Marigold" oraz "Downton Abbey".

REKLAMA

Maggie Smith zachwyca w modowej kampanii Loewe. Autorem zdjęć Juergen Teller.

W nowej kampanii pre-collection wiosna/ lato 2024 brytyjska gwiazda pozuje przed obiektywem uznanego niemieckiego fotografa, Juergena Tellera. Do sieci trafiły trzy zdjęcia z kampanii. Na jednej z fotografii 88-letnia aktorka odziana w obszerny płaszcz ze sztucznego futra trzyma w dłoni fikuśną torbę marki. Na innym z kolei ma na sobie czarno-białą sukienkę z golfem i falbaniastą spódnicę, a w ręku trzyma stylową torebkę marki.

Na wszystkich fotografiach Maggie wygląda elegancko, nieco ekstrawagancko, ale i również bardzo naturalnie, bo na jej twarzy nie ma ani śladu makijażu. Plus dla grafików, bo w dobie wszelkiej maści instagramowych filtrów i wygładzania twarzy na okładkach, Maggie Smith pozostała taka, jaka jest na co dzień.

REKLAMA

Fani Maggie Smith w pozytywnych słowach oceniają jej zdjęcia dla Loewe

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy duża marka modowa obsadza nietypową, zaskakującą dla mody postać ze świata popkultury. Zdjęcia Maggie Smith internauci porównali do reklam z Joan Didion dla Celine w 2015 roku. Wtedy amerykańska pisarka miała na sobie gigantyczne okulary przeciwsłoneczne i elegancki czarny golf. Najnowsze zdjęcia filmowej profesor McGonagall wywołały ciepłe uczucia u internautów, którzy ochoczo komentowali zdjęcia Smith w mediach społecznościowych: Piękna; Ikona; Tak wygląda piękno; Talent i geniusz Maggie - pisali. Pod fotografiami nie zabrakło też licznych emotikonów serduszek. To dowód na to, że moda o wiek nie pyta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA