REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Rozenek kontra mężczyźni. W nowym programie faceci spróbują pokonać gwiazdę TVN-u

Małgorzata Rozenek- Majdan mimo że nie współprowadzi już "Dzień Dobry TVN" zostanie gwiazdą nowego programu TVN. Wiosną przyszłego roku na antenie TVN pojawi się nowy reality-show z Małgorzatą Rozenek w roli głównej, "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Gwiazda podejmie się wyzwań rzucanych jej przez sześciu mężczyzn ze świata filmu, sportu oraz dziennikarstwa.

16.10.2023
15:12
Małgorzata Rozenek TVN
REKLAMA

Małgorzata Rozenek-Majdan może nie do końca sprawdziła się jako prowadząca programu na żywo, jakim jest "Dzień Dobry TVN", jednak dobrze radzi sobie w programach rozrywkowych lub reality show. To właśnie reality-show z udziałem Małgorzaty Rozenek wyemitowane zostanie wiosną przyszłego roku na antenie TVN.

REKLAMA

Rozenek w nowym reality show zmierzy się z sześcioma facetami.

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" będzie formatem, w którym Rozenek podejmie się wyzwań rzucanych jej przez sześciu znanych mężczyzn ze świata sportu, dziennikarstwa oraz filmu.

Więcej o Małgorzacie Rozenek w Spider's Web:

Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do zupełnie nowego dla siebie i wymagającego nie lada odwagi zadania - informuje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Małgorzatę Rozenek-Majdan oraz mężczyzn biorących udział w formacie będą wspierać eksperci: psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Ci będą przygotowywać uczestników do pojedynku.

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan będzie to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy tym razem znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie „Nie zrobię czelendżu!” - czytamy w opisie reality-show.

Zdjęcia do programu z udziałem Małgorzaty Rozenek ruszyły kilka dni temu

Zdjęcia do programu wystartowały kilka dni temu, natomiast prace na planie realizowane będą przez najbliższych kilka miesięcy. Na razie nie ma informacji, którzy znani mężczyźni będą rzucać wyzwania Małgorzacie Rozenek.

Niewykluczone, że program z Rozenek może być hitem w TVN. Sama zainteresowana od jakiegoś czasu mocno trenuje na siłowni, co z pewnością jest nie lada przygotowaniem do programu. Rozenek jest również dobrze doświadczona w pracy przed kamerami. Celebrytka związana jest ze stacją TVN od 2013 roku. W swoim portfolio ma takie programy jak m.in. "Perfekcyjna pani domu", "Bitwa o fom", "Azja Express", Iron Majdan", "Piekielny hotel" oraz "Project Lady".

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA