REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Internauci drwią ze świątecznej sesji Rozenek:"Kicz i pompa"

Małgorzata Rozenek chętnie prezentuje swoim fanom codzienność na Instagramie. Tym razem pokazała świąteczną, rodzinną sesję zdjęciową, która ewidentnie nie przypadła do gustu fanom Rozenek. Nie brakowało drwin odnośnie otoczki sesji oraz... nieodpowiednich butów Rozenek.

04.12.2022
10:49
Małgorzata Rozenek
REKLAMA

Małgorzata Rozenek lubi pokazywać w sieci swoje życie. Na Instagramie regularnie goszczą zdjęcia Rozenek, przedstawiające również te intymne momenty z jej codzienności. "Perfekcyjna Pani Domu" chętnie pokazuje na zdjęciach zarówno swojego męża - Radka Majdana, jak i trzech synów: Tadeusza, Stanisława i Henryka. Życie rodzinne Rozenek przykuwa też w biznes i często bierze udział w rodzinnych kampaniach i sesjach zdjęciowych.

REKLAMA

Małgorzata Rozenek świąteczną sesją wywołała drwiny.

Najnowsze zdjęcie jej Instagrama zdobi świąteczna sesja zdjęciowa, w której wzięła udział w ukochanym mężem oraz synami. Słodka kampania dla jej z biżuteryjnych marek nie przypadła do gustu internautom. Ci marudzili w komentarzach, że całość jest zbyt sztuczna, a Rozenek ma do sesji nieodpowiednie buty. Mimo że śnieg do sesji jest sztuczny, Rozenek zapozowała w letnich sandałkach. Mogli dać inne buty pani Rozenek bo te nie pasują do tej zimowej scenerii, i sandały, a wokół tyle śniegu, Zima w szpilkach? - drwili ludzie z butów Małgorzaty. Sam klimat zdjęć również nie spodobał się followersom Rozenek. Ale sztuczne to wszystko, Kicz i pompa, Jaka zima, taka rodzina. Sztuczna i plastikowa - pisali.

W domu Rozenek już zagościły święta Bożego Narodzenia

REKLAMA

Sama Rozenek w żaden sposób nie odniosła się do krytycznych komentarzy ludzi. Tymczasem na Instagramie prowadzącej "Dzień Dobry TVN" można zauważyć, że sama zainteresowana przywitała już Boże Narodzenie w swoim domu. Rozenek ustroiła swój dom na święta, prezentując fanom obszerną relację w mediach społecznościowych, w której widzimy pięknie przystrojone wnętrza willi gwiazdy TVN.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA