REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Marsjanin": jest i zwiastun!

Dziś rano pisałem o pierwszym filmie promującym "Marsjanina", wspominając, że na zwiastun zapewne trzeba będzie trochę poczekać, tymczasem... oficjalny trailer nowego widowiska Ridleya Scotta dosłownie przed chwilą trafił do Sieci.

08.06.2015
17:52
Marsjanin: jest i zwiastun!
REKLAMA
REKLAMA

Machina promocyjna ruszyła na całego. I oby film okazał się wart tego zamieszania, jakie wokół niego narosło, bo po rewelacyjnej książce Andy'ego Weira, którego jest on ekranizacją, oczekiwania są spore. Zwiastun nastraja bardzo pozytywnie, ale uwaga! Dobrze się zastanówcie, zanim go obejrzycie. Jeżeli nie czytaliście "Marsjanina", znajdziecie w nim sporo spoilerów dotyczących fabuły, które w powieści były dramatycznymi zwrotami akcji. Zapewne uniknięcie ich, biorąc pod uwagę specyfikę dzieła opowiadającego o samotnym człowieku na Marsie, byłoby niemożliwe, niemniej jednak - tym, którzy już planują seans i chcą dać się zaskoczyć, doradzam odpuszczenie sobie tego trailera.

"Marsjanin" wejdzie do kin w listopadzie bieżącego roku. Reżyserem filmu jest Ridley Scott, a scenariusz napisał Drew Goddard. W obsadzie pojawią się między innymi Matt Damon, Jessica Chastain, Kate Mara, Sebastian Stan, Michael Peña oraz Sean Bean.

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA