REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Mata wystąpi w programie o spektrum autyzmu. "To moja supermoc"

Mata, który rzadko pojawia się w tradycyjnych mediach, zdecydował, że weźmie udział w programie TVN. Rapera będzie można oglądać w 3. odcinku formatu "Autentyczni", który skupia się na osobach ze spektrum autyzmu. Kiedy premiera?

06.02.2024
9:37
mata autentyczni tvn spektrum autyzmu
REKLAMA

O Macie ostatnio nieco ucichło. Po tym gdy raper wydał ostatni krążek pod szyldem wytwórni SBM, pod koniec grudnia ubiegłego roku pojawił się jego minialbum "2038: Warszawa", który dawał vibe "starego Maty" i został przez słuchaczy przyjęty bardzo dobrze. I choć raper zwykle stronił od wywiadów i tradycyjnych mediów, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Ma to związek z programem "Autentyczni", który skupia się na osobach ze spektrum autyzmu. Uczestnicy programu wcielają się w rolę dziennikarzy i przeprowadzają niekonwencjonalne wywiady z wyjątkowymi gośćmi. W nadchodzącym odcinku pojawi się również Mata, który przyznał, że sam jest osobą w spektrum autyzmu.

REKLAMA

O Macie przeczytasz więcej na Spider's Web:

Mata w programie TVN "Autentyczni". Kiedy premiera?

Michał Matczak będzie gościem 3. odcinka programu "Autentyczni". 23-letni raper wystąpi w cieszącym się zainteresowaniem widzów formacie, który zwiększył świadomość na temat autyzmu, a udział Maty z pewnością przyczyni się do tego jeszcze mocniej. Artysta przyznał, że ma w swoim gronie przyjaciół w spektrum autyzmu, ale również on sam jest taką osobą i wyjaśnił, dlaczego zgodził się wziąć udział w programie:

Po pierwsze dlatego, że bardzo mi się podobał odcinek z panem Makłowiczem, a po drugie - dawno nie dawałem żadnych wywiadów i sądziłem, że taka niecodzienna formuła będzie ciekawsza

- stwierdził.

Na pytanie, czym dla niego jest spektrum autyzmu, odpowiedział, że jest systemem oprogramowania, który wgranym jest w różne głowy (w tym jego), przyrównując je do iOS-a i Androida:

To jest coś, co pozwala mi tworzyć, przeżywać świat na swój sposób i wydaje mi się, że to taka moja supermoc

- podsumował.
REKLAMA

Odcinek z Matą w programie "Autentyczni" zadebiutuje na antenie TVN 25 lutego o godzinie 20:00.

Mata w programie "Autentyczni"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA