REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Mata i Quebonafide pojawią się na wyjątkowym wydarzeniu. Nie wiadomo, gdzie się odbędzie

Mata i Quebonafide będą rywalizować na jednym wydarzeniu. Tym razem pojawią się jednak nie na scenie, a na... murawie. Zmierzą się ze sobą w ramach meczu piłkarskiego w barwach drużyn, do których należą raperzy. I choć sama rozgrywka jest jawna, to organizatorzy nie podali miejsca, w którym się odbędzie.

17.12.2023
12:57
Mata i Quebonafide pojawią się na wyjątkowym wydarzeniu. Nie wiadomo, gdzie się odbędzie
REKLAMA

We wrześniu 2022 roku uczestnicy koncertu Maty jako pierwsi dowiedzieli się, że raper postanowił spróbować swoich sił w nowej branży. Właśnie wtedy na scenie Michał Matczak podpisał kontrakt piłkarski, stając się tym samym jednym z zawodników drużyny LKS Tajfun Ostrów Lubelski. Z kolei w tym roku okazało się, że Quebonafide, którego można było zobaczyć już w barwach klubu KTS Weszło, jest zawodnikiem RKS Mazur Radzymin. Obaj raperzy już dziś będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą nie na scenie, a na murawie w ramach charytatywnego meczu.

REKLAMA

Mata i Quebonafide zagrają mecz w barwach swoich klubów piłkarskich. Gdzie obejrzeć rozgrywkę?

W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że już dziś, 17 grudnia, Mata i Quebonafide zmierzą się ze sobą w meczu charytatywnym. Przeciwko sobie zagrają bowiem drużyny LKS Tajfun Ostrów Lubelski i RKS Mazur Radzymin. I choć informacja o wydarzeniu jest jawna, to organizatorzy nie podali lokalizacji, w której odbędzie się rozgrywka. Na Instagramie pojawiło się wyjaśnienie, że informacja ta nie może zostać ujawniona, ponieważ nie otrzymano zgody na zorganizowanie imprezy masowej.

Mimo to fani zarówno raperów, jak i drużyn, w których grają, będą mogli obejrzeć emocjonujący mecz - rozgrywka będzie bowiem transmitowana na platformie Twitch na kanale Gombao333333. W roli komentatorów pojawią się Wyguś, Krzy Krzysztof oraz Dominik Piechota.

O rapie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmów "TURBOKOZAK: MATA" oraz "QUEBONAFIDE I TOMASZ SMOKOWSKI - HEJT PARK #12" na YouTube.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA