REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Mata zachwycił fanów na koncercie. Nagranie obejrzycie wkrótce na Canal+ online

Mata najpierw wypuścił nową płytę, a potem zrobił jeden z największych samodzielnych koncertów ostatnich lat. Kto przegapił zorganizowane w Warszawie wydarzenie, ten może żałować. Na szczęście zapis koncertu wkrótce trafi na Canal+ online.

04.10.2021
10:57
mata koncert canal plus online kiedy
REKLAMA

Nie ma sensu ukrywać, że Mata to coś więcej niż tylko fenomen polskiego rapu. To głos i idol młodego pokolenia, co ma swoje wielkie plusy oraz równie pokaźne minusy. Tak wielka sława i popularność na początku swojej artystycznej drogi sprawiła, że Mata wciąż głównie rapuje o sobie. Często niestety z bardzo średnim skutkiem. Głównie przez powtarzalność, choć wydana przed kilkoma dniami płyta "Młody Matczak" ma kilka przebłysków niezwykle oryginalnego geniuszu.

Zresztą krytycy rapera wątpiący w siłę jego przekazu wśród równolatków po sobotnim koncercie chyba w końcu przyznają, że Mata to jedna z najważniejszych postaci rodzimej sceny muzycznej. Nie tylko dlatego, że jego nowa płyta już pokryła się podwójną platyną. Przede wszystkim ze względu na czar, jaki roztacza nad swoimi fanami. Również w trakcie koncertów. Według różnych źródeł na płycie lotniska na Bemowie pojawiło się od ponad 30 do ponad 40 tys. wielbicieli Młodego Matczaka.

REKLAMA

Mata rozbił bank nowym koncertem. Zobaczycie to na własne oczy dzięki Canal+ online.

Na scenie w ramach gości pojawili się m.in. Young Leosia, Quebonafide czy Malik Montana, ale cała zgromadzona w Warszawie publika nie miała wątpliwości, kto jest największą gwiazdą wieczoru. Według ich relacji Mata zachwycił i błyskawicznie zapanował nad tłumem. Niektórzy internauci po fakcie komentowali nawet, że to dla nich był pierwszy koncert w życiu i zapamiętają go na długo. Okazję do sprawdzenia scenicznej formy młodego Matczaka będą zresztą mieć nie tylko oni.

REKLAMA

Wszystko dlatego, że SBM Label we współpracy z firmą Canal+ nagrali całe zdarzenie wraz ze specjalnymi zakulisowymi ujęciami. Całość już wkrótce trafi na VOD, a dokładniej mówiąc na Canal+ online. Premiera "jedynego takiego koncertu w Polsce" nastąpi już 9 października. Wydawnictwo płytowe przygotowało też specjalny voucher, dzięki któremu fani Maty za pierwszy miesiąc korzystania z serwisu zapłacą tylko 10 zł, a trzy kolejne będą ich kosztować po 30 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA