REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Widzieliście rapującego Krzysztofa Ibisza? Jego zgłoszenie do SBM Starter jest fenomenalne

SBM Starter trwa w najlepsze, a do projektu dołącza coraz więcej uczestników. W akcji organizowanej przez label postanowił wziąć także Krzysztof Ibisz, który tak nawinął, że pozamiatał.

01.12.2023
10:25
Widzieliście rapującego Krzysztofa Ibisza? Jego zgłoszenie do SBM Starter jest fenomenalne
REKLAMA

SBM Starter to coroczna akcja wytwórni SBM Label, której celem jest wypromowanie młodych artystów na scenie rapowej. W ramach projektu aspirujący muzycy publikują w mediach społecznościowych, takich jak TikTok, YouTube i Twitch, krótkie nagrania swoich umiejętności rapowych, następnie SBM wybiera finalistów projektu, a na koniec wyłania laureata. Stawką jest umowa fonograficzna z wytwórnią, która obejmuje wydanie czterech albumów.

REKLAMA

Ze względu na to, że w projekcie może wziąć udział każdy, kto ukończył 15 rok życia, do akcji postanowił przyłączyć się znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz (wciąż nie wiadomo, ile ma lat, ale z pewnością łapie się w widełki wiekowe). I tak, jak od lat przed telewizorami rozgrzewał publiczność w takich programach jak "Awantura o kasę", "Jak oni śpiewają" czy "Gdzie jest Kłamczuch?", tak teraz postanowił zawojować media społecznościowe. I wyszło wybitnie.

Krzysztof Ibisz bierze udział w SBM Starter. Wideo celebryty jest hitem TikToka

Wczoraj na kanale Krzysztofa Ibisza na TikToku pojawiło się nagranie, w którym prezenter telewizyjny informuje, że bierze udział w SBM Starter. W kawałku nawija o tym, że jest z każdym rokiem młodszy, a także wywołuje do tablicy RapTeściową, która jest obecnie hitem projektu SBM. Wspomina również o Macie, którego nauczył dookoła świata oraz o Januszu Walczuku, z którym mógły nagrać kawałek. "Każdy myśli, że boomer, a ja serio kumam fazkę" - rapuje Ibisz.

@ibisz_oficjalnie

Postanowiłem wziąć udział w #sbmstarter #sbmstarter2023 Może uda nam się wygrać 💪🏻 Dziękuje za pomoc w realizacji @Yachostry @Matiniezyje💯✊🏻🌪️ #KrzysztofIbisz

♬ original sound - Krzysztof Ibisz

Po 14 godzinach od opublikowania filmiku, Ibisz ma już niemal 100 tys. polubień i ponad tysiąc komentarzy. W dyskusji internauci wspominają, że "Krzysztof zjadł polską rap scenę", chwaląc wybitne wykonanie kawałka. Nie brakuje także żartobliwych odniesień do wieku celebryty: "Małolat zamiata", "Young Krzysiek" czy "Młody, masz talent. Rób, co robisz, całe życie przed tobą". Termin na nadsyłanie swojej twórczości do mediów społecznościowych w ramach akcji SBM Starter upływa 3 dni przed planowanym terminem zakończenia przyjmowania zgłoszeń do projektu, a ogłoszenie laureatów nastąpi najpóźniej 31 grudnia.

REKLAMA

Chcesz poczytać więcej o rapie i raperach? Piszemy o tym w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA