REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Matka/Android" ucieka przed wojną, a influencerzy siedzą w "Hype House". Sprawdzamy nowości Netfliksa na piątek

Jaki film lub serial na piątek wybrać? Z odpowiedzią na to pytanie przybywa Netflix. W serwisie właśnie pojawiły się premiery, z którymi warto spędzić wolny dzień, popołudnie bądź wieczór. Na platformie wylądował już dramat science fiction "Matka/Android" o ciężarnej kobiecie uciekającej przed wojną ze sztuczną inteligencją. A to nie jedyna dzisiejsza nowość. Podpowiadamy, co oglądać po ciężkim tygodniu.

07.01.2022
10:10
matka android netflix premiery nowości
REKLAMA

Nawet jeśli zadbaliście, aby mieć długi weekend i odpoczywacie już od wczoraj, to i tak warto zajrzeć dzisiaj na Netfliksa. Podpowiadamy, jakie nowe filmy lub seriale oglądać, bo pojawiło się kilka interesujących premier. Wśród nich "Matka/Android", która zapewni wam dreszczyk emocji, a jeśli macie pod opieką młodsze rodzeństwo lub własne dziecko, to z pewnością zechcecie z nim obejrzeć 2. sezon animacji "Johnny Test". Serwis dba, aby żaden z jego użytkowników nie narzekał na nudę.

REKLAMA

Netflix - nowości na piątek

Hype House

Nie, to nie jest program o Ekipie. Fani Friza i jego paczki na pewno jednak nudzić się nie będą. "Hype House" to bowiem reality show o grupie influencerów, która mieszka pod jednym dachem. Najpopularniejsze gwiazdy mediów społecznościowych próbują tutaj radzić sobie z miłością, sławą i przyjaźnią, wspólnie tworząc nowe treści.

Program już na platformie Netflix.

Matka/Android

Matka/Android - Netflix - premiera - zwiastun

Fani science fiction nie mogą przegapić tej nowości z Chloe Grace Moretz. To historia osadzona w czasie wojny ze sztuczną inteligencją. Ciężarna protagonistka wraz z chłopakiem szukaja bezpiecznego miejsca. Czy uda im się je znaleźć i spokojnie sprowadzić na świat nowego człowieka? Łatwo nie będzie, a po drodze do celu czeka na nich wiele pułapek.

Film już na platformie Netflix.

Johnny Test: Sezon 2

Obdarzony wyjątkową wyobraźnią chłopak, wierny pies i dwie uwielbiające naukę siostry - co może wyjść z takiego połączenia? Nudy na pewno nie będzie! Wszyscy pakują się w coraz to nowe kłopoty, sprawiając frajdę nie tylko najmłodszym widzom. Niezależnie od wieku ten serial obudzi w was wewnętrzne dziecko. Jeśli więc po południu musicie zająć się młodszym rodzeństwem lub własną pociechą, to siadajcie i oglądajcie produkcję razem z nim.

Serial już na platformie Netflix.

Wszystkie nowości Netflix Polska, które dzisiaj mają swoją premierę:

  • HYPE HOUSE
  • MATKA/ANDROID
  • JOHNNY TEST: SEZON 2
REKLAMA

Netflix na piątek - co obejrzeć po ciężkim tygodniu?

Nadszedł piątek, a wraz z nim na Netfliksie pojawiły się całkiem interesujące nowości. Tytułów do oglądania po ciężkim tygodniu na pewno więc nie zabraknie. Najgorętszą premierą platformy jest "Matka/Android", której żaden fan science fiction nie może przegapić. Dzięki niej dobrze rozpoczniecie ten weekend.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA