REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

To zachowanie Meghan Markle zatrzęsło TikTokiem: "Nie ma pojęcia o etykiecie"

Meghan Markle już nie pierwszy raz dostaje cięgi od internautów. Ci wytykają jej różne zachowania i niefortunne wypowiedzi w wywiadach. Teraz na TikToku pojawiło się wideo, które w krótkim czasie podbiło świat social mediów. Uwiecznione zostało w nim jedno, mocno irytujące zachowanie Markle.

26.10.2022
17:15
Meghan Markle
REKLAMA

Choć Meghan Markle nie jest już jakiś czas w rodzinie królewskiej, to wciąż wzbudza ogromne emocje. Tym bardziej, że sama chętnie udziela wywiadów i raczej nie stroni od tego, aby usunąć się w cień. Zresztą już niebawem życie Meghan i Harry'ego zostanie przybliżone widzom Netfliksa w serialu dokumentalnym, którego premiera przesunęła się m.in. ze względu na kontrowersyjne wątki w serialu "The Crown".

REKLAMA

Wideo z Meghan hitem na TikToku. Poszło o pewne zachowanie księżnej Sussex.

Tymczasem w mediach społecznościowych, a dokładnie na TikToku pojawiło się pewne nagranie stawiające Meghan w złym świetle. Chodzi dokładnie o zmontowane w jednym materiale oficjalne spotkania pary. Widać na nich, że Meghan chce zawsze iść pierwsza przodem. Jako pierwsza wita się też z gośćmi, a to nie jest zgodne z etykietą królewską. W materiale znalazły się też ujęcia ze ślubu Sussexów, na których widać, że Meghan, będąc nawet tak krótko w rodzinie królewskiej, chciała wybijać się na pierwszy plan.

Internauci krytykują zachowanie Meghan - "Nie ma pojęcia o etykiecie".

Nie uszło to uwadze internautów, którzy postanowili dać swój upust w komentarzach.

Brak jej klasy, Nie ma pojęcie o etykiecie, Zawsze chce być w centrum uwagi, Co z nią jest nie tak, ona robi to bardzo często, Harry jest w niej tak zakochany, a nie widzi, kim ona jest. Żal mi go

- grzmią użytkownicy TikToka.

Patrząc na social media i zagraniczne media, można odnieść wrażenie, że Markle niespecjalnie lubiana jest przez opinię publiczną. Ludzie wbijają jej szpile, kiedy tylko mogą. A to, że zrezygnowała z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej lub że niepotrzebnie papla o Royal Family w wywiadach. 41-latce dostaje się też za styl. Krytykujący zarzucają jej, iż często źle dobiera swoje stylizacje do okazji.

REKLAMA

Można spekulować, czy te wszystkie przytyki do Meghan nie są już po prostu takie "mechaniczne". Raz coś zrobiła źle i teraz lawina negatywnych komentarzy ruszyła. Choć gdyby chcieć dokładnie przyjrzeć się jej zachowaniom, można by wyczytać z nich, że księżnej rzeczywiście zależy na rozgłosie i chce być w centrum uwagi. Niestraszne jest jej też łamanie etykiety królewskiej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA