REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Dzieje się

Ruszają zdjęcia do filmu o Michaelu Jacksonie. Rolę króla pop zagra dwóch aktorów

Film o Michaelu Jacksonie coraz bliżej. Właśnie ruszyły prace na planie biograficznego obrazu o królu popu. W Michaela Jacksona wcieli się dwóch aktorów. Główna rola powierzona zostanie bratankowi gwiazdora - Jaafarowi Jacksonowi. Z kolei wokalistę z czasów występów z grupie Jackson 5 zagra Juliano Krue Valdi. Kiedy widzowie mogą spodziewać się premiery filmu o Michaelu Jacksonie?

22.01.2024
13:48
Film o Michaelu Jacksonie
REKLAMA

Filmy biograficzne o wielkich artystach cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. W maju tego roku swoją premierę będzie miał film "Back to Black", opowiadający o życiu Amy Winehouse. Powstaje też produkcja o życiu Michaela Jacksona. W poniedziałek, 22 stycznia padł pierwszy klaps na planie produkcji.

REKLAMA

Więcej o zagranicznych filmach czytaj w Spider's Web:

Ruszają zdjęcia do filmu o Michaelu Jacksonie. Króla popu zagra dwóch aktorów.

Jak czytamy w opisie filmu, "Michael", bo tak będzie nazywać się produkcja, pokazać ma pełny obraz skomplikowanego człowieka, który stał się Królem Popu. W produkcji będzie można zobaczyć gwiazdora w trakcie najsłynniejszych muzycznych show, ale nie tylko, gdyż film przybliżyć ma też widzom, jak rozwijała się jego kariera. Przedstawi też szczegóły życia osobistego.

To właśnie życie prywatne gwiazdora i jego rzekome nadużycia seksualne swego czasu wywoływały szereg emocji. W kontrowersyjnego króla muzyki pop wcieli się aż dwóch aktorów. Jacksona zagra bratanek gwiazdora, Jaafar Jackson. Z kolei młodego Michaela, z czasów obecności w grupie Jackson 5 zagra Juliano Krue Valdi.

Jaafar Jackson/ Instagram

Za reżyserię "Michaela" odpowiedzialny jest Antoine Fuqua. Jak mówił w jednym z wywiadów, żaden inny artysta nie posiadał tak ogromnej siły, charyzmy czy muzycznego geniuszu, jak Michael Jackson.

Oglądanie jego dzieł zainspirowało mnie do kręcenia teledysków. Michael był pierwszym czarnoskórym artystą, którego pokazywała stacja MTV. Jego muzyka i te obrazy stały się częścią mojego światopoglądu. Nie mogłem odrzucić propozycji opowiedzenia na dużym ekranie jego historii wraz z towarzyszącą jej muzyką

mówił reżyser.

Jaafar Jackson pokazał pierwsze zdjęcie z planu

REKLAMA

27-letni Jaafar Jackson, który zagra główną rolę, wydaje się być odpowiednią osobą na to miejsce. W końcu tańcem i śpiewem zajmuje się od 12. roku życia. Jaafar Jackson opublikował pierwsze zdjęcie z planu filmu. Podróż zaczyna się w poniedziałek - napisał młody aktor obok klimatycznego zdjęcia.

Mimo że zapowiedziano współpracę ze spadkobiercami Jacksona, film ma podjąć wszystkie trudne tematy związane z Michaelem. Nie będzie też w żaden sposób unikać kontrowersyjnych wątków z jego życia. Premiera filmu "Michael" zaplanowana jest na 18 kwietnia 2025 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA