REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Spoilerowe zdjęcia z „Deadpoola 3” trafiły do sieci. Co tu się wyprawia?

Trwają prace na planie filmu „Deadpool 3”, który będzie pierwszym pełnometrażowym obrazem MCU z kategorią wiekową R. Do sieci co i rusz trafiają zdjęcia, które sporo zdradzają - dzięki nim już jakiś czas temu mogliśmy na przykład po raz pierwszy zobaczyć Hugh Jackmana w klasycznym żółtym stroju Wolverine’a. Wygląda na to, że to nie koniec spoilerowych wycieków - najnowsze zdjęcia ujawniają znacznie więcej.

21.01.2024
11:57
deadpool 3 nowe zdjęcia spoiler premiera kiedy obsada filmy marvel 2024
REKLAMA

Nowa porcja zdjęć z planu „Deadpoola 3” i tym razem sporo zdradza. Przypomnę, że dwa poprzednie filmy okazały się wielkimi hitami kasowymi, a wielu fanów niecierpliwie czeka na kontynuację - sympatia do tytułowej postaci, chęć zobaczenia jej w duecie z Loganem Hugh Jackmana oraz wyższa kategoria wiekowa sprawiają, że to jeden z najbardziej wyczekiwanych blockbusterów roku.

Póki co wygląda na to, że kluczową rolę w tytule mają odgrywać podróże w czasie, które są w MCU powiązane z eksploatowanym obecnie motywem multiwersum. Dzięki temu Wade Wilson ma trafić na Ziemię-616; całość ma być zresztą związana z serialem „Loki” i TVA. Oficjalnie potwierdzono, że w obrazie rolę Elektry powtórzy Jennifer Garner, a pogłoski sugerują także występy aktorów takich jak Wesley Snipes, James Marsden, Famke Janssen, Patrick Stewart, Ian McKellen, Dafne Keen czy... Taylor Swift. W produkcji pojawi się też Victor Creed jako Sabretooth, który przypomina bardziej swoją inkarnację z pierwszych „X-Men” Bryana Singera z 2000 roku. 

REKLAMA

Deadpool 3: spoilerowe zdjęcia z planu

Na nowych zdjęciach możemy zobaczyć tytułowego antybohatera, który spotyka... alternatywną, nieoszpeconą wersję siebie. Widzimy też Dogpoola. Do sieci trafiła ponadto grafika promocyjna - na niej widzimy Wolverine’a w ikonicznej masce. „Deadpool 3” będzie najpewniej luźną ekranizacją świetnej serii „Deadpool Kills the Marvel Universe”.

Czytaj więcej o Marvelu na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Deadpool 3 - premiera już 26 lipca 2024 roku. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA