REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Egzorcysta: Wyznawca" - gdzie obejrzeć? Requel kultowego horroru jest w VOD

W październiku minionego roku na duże ekrany trafił "Egzorcysta: Wyznawca", czyli requel horroru "Egzorcysta" w reżyserii Davida Gordona Greena. Produkcję, która zebrała mieszane opinie widzów, można już obejrzeć w VOD.

20.01.2024
6:24
egzorcysta wyznawca gdzie obejrzec vod
REKLAMA

"Egzorcysta: Wyznawca" to requel kultowego horroru z 1973 r., który miał być wyjątkowy - zagrała w nim bowiem Ellen Burstyn, odtwórczyni roli Chris MacNeil, czyli matki opętanej przez demona Regan MacNeil. Produkcja w reżyserii Davida Gordona Greena spotkała się jednak z niezbyt przychylnymi opiniami i niestety nie dorasta do pięt swojemu pierwowzorowi, który w 1974 r. otrzymał 10 nominacji do Oscara, wygrywając ostatecznie 2 statuetki - za najlepszy scenariusz adaptowany oraz za muzykę i dźwięk.

REKLAMA

Egzorcysta: Wyznawca: gdzie obejrzeć horror w VOD?

Fabuła filmu "Egzorcysta: Wyznawca" skupia się na małżeństwie, które spędza wakacje na Haiti. Kiedy dochodzi do trzęsienia ziemi, ciężarna Sorenne trafia do szpitala w ciężkim stanie. Kobiety nie udaje się jednak uratować, a Victor zostaje sam z nowonarodzoną córeczką. Po latach nastoletnia już Angela (Lidya Jewett) zaprzyjaźnia się z Katherine i wraz z przyjaciółką udaje się do lasu, gdzie próbują wywoływać duchy i znikają. Odnajdują się po 3 dniach i nie pamiętają, co się z nimi działo. Gdy Victor zauważa u nich niepokojące zachowanie, postanawia szukać pomocy u Chris MacNeil.

O horrorach piszemy więcej na Spider's Web:

W obsadzie znaleźli się Tracey Graves, Leslie Odom Jr., Ellen Burstyn oraz debiutująca na ekranie Olivia Marcum. Reżyserem produkcji jest David Gordon Green, a za scenariusz odpowiedzialni są sam reżyser i Peter Sattler.

REKLAMA

Film "Egzorcysta: Wyznawca" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach Premiery Canal+, Apple TV, Rakuten oraz TVSmart.

Zwiastun filmu "Egzorcysta: Wyznawca" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA