REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Millie Bobby Brown: filmy i seriale. Zebraliśmy wszystkie produkcje z aktorką

Millie Bobby Brown to aktorka, która obecnie jest na ustach Hollywood, a jej filmografia stale się powiększa. Niebawem na małych ekranach zadebiutuje 5. i finałowy sezon serialu "Stranger Things", dzięki któremu 20-latka zdobyła ogromną popularność. Jeśli czekacie z niecierpliwością na zwieńczenie serii, rzućcie okiem na inne produkcje, w którym pojawiła się aktorka. Zebraliśmy wszystkie tytuły.

20.03.2024
19:11
millie bobby brown wszystkie filmy i seriale
REKLAMA

Choć Millie Bobby Brown nie ma w swoim dorobku aktorskim zbyt wielu produkcji, to każda z nich obiła się w branży szerokim echem. Aktorka ma na swoim koncie zarówno role gościnne i drugoplanowe, jak i te, w których błyszczała najjaśniej w głównej roli. Najgłośniejszą z nich jest oczywiście kreacja Jedenastki w serialu "Stranger Things", która sprawiła, że Millie Bobby Brown zyskała uznanie widzów i krytyków. Jakie są pozostałe? Zebraliśmy wszystkie tytuły.

Spis treści:

REKLAMA

Filmy i seriale z Millie Bobby Brown: "Stranger Things"

"Stranger Things" to amerykański serial science fiction, którego akcja toczy się w latach 80. i skupia się na mieszkańcach fikcyjnego miasteczka Hawkins, gdzie pobliskie laboratorium potajemnie przeprowadza eksperymenty nad zjawiskami nadprzyrodzonymi, przypadkowo tworząc portal do alternatywnego wymiaru. Serię rozpoczyna zniknięcie chłopca, Willa Byersa, przyjaciela Mike’a, Dustina i Lucasa. W poszukiwaniach chłopca pomaga matka chłopca Joyce oraz szeryf Jim Hopper, a także tajemnicza dziewczynka Eleven o psychokinetycznych zdolnościach, która uciekła z laboratorium i została odnaleziona przez przyjaciół Willa. Wcieliła się w nią Millie Bobby Brown.

Serial "Stranger Things" jest dostępny w serwisie Netflix.

Zwiastun 4. sezonu serialu "Stranger Things"

Dama

"Dama" to produkcja z Millie Bobby Brown w roli głównej i zdecydowanie nie jest to ckliwa historia o księżniczkach, które potrzebują rycerza na białym koniu. Fabuła filmu skupia się na posłusznej podwładnej, która zgadza się poślubić przystojnego księcia. Okazuje się jednak, że wpadła w sam środek spisku rodziny królewskiej, która zwerbowała ją jako ofiarę, by spłacić starożytny dług. Dziewczyna musi polegać na swoim sprycie i woli przetrwania, kiedy zostaje wrzucona do jaskini z ziejącym ogniem smokiem.

Film "Dama" jest dostępny w serwisie Netflix.

Netflix: zwiastun filmu "Dama"

"Enola Holmes" i "Enola Holmes 2"

"Enola Holmes" to adaptacja powieści autorstwa Nancy Springer z serii o Enoli Holmes - "Sprawa zaginionego markiza". Jej główną bohaterką jest tytułowa nastoletnia siostra Sherlocka Holmesa, w którą wcieliła się Millie Bobby Brown. Kiedy w dniu swoich 16. urodzin dziewczyna odkrywa, że jej matka opuściła dom, trafia pod opiekę Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), swoich starszych braci. Enola, wbrew woli nowych opiekunów, postanawia odnaleźć swoją matkę i dzięki swoim umiejętnościom detektywistycznym trafia na spisek, który może odmienić losy ludzkości.

Film "Enola Holmes" jest dostępny w serwisie Netflix.

Netflix: zwiastun filmu "Enola Holmes"

W sequelu produkcji, "Enola Holmes 2", który został zainspirowany strajkiem pracowniczek fabryki zapałek z 1888 roku, główna bohaterka postanawia otworzyć swoją własną agencję. Nie wiedzie się jej jednak najlepiej. Kiedy pewnego dnia dostaje swoje pierwsze zlecenie od ubogiej sprzedawczyni zapałek, Enola lawiruje między londyńskimi fabrykami i kolorowymi salami koncertowymi, odkrywając złowrogi spisek.

Film "Enola Holmes 2" jest dostępny w serwisie Netflix.

Netflix: zwiastun filmu "Enola Holmes 2"

"Godzilla II: Król potworów" i "Godzilla vs. Kong"

W filmach "Godzilla II: Król potworów" i "Godzilla vs. Kong" Millie Bobby Brown wcieliła się w Madison Russell. Fabuła pierwszego filmu skupia się na członkach kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą stawić czoła całej zgrai gigantycznych potworów, a jednym z nich jest potężna Godzilla. Kiedy bestia staje do walki z Mothrą, Rodanem i trzygłowym Królem Ghidorahem, rozpoczyna się walka o dominację. Tym samym pradawne supergatunki stawiają na szli przetrwanie ludzkości.

Film "Godzilla II: Król potworów" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (9,99 zł), Prime Video (9,99 zł), Apple TV (9,99 zł), Player (10 zł), MEGOGO (7,49 zł), Rakuten (9,99 zł), Play Now (10 zł), TVSmart (9,10 zł).

Zwiastun filmu "Godzilla II: Król potworów"

W drugiej produkcji Kong i jego obrońcy wyruszają w niebezpieczną wyprawę, by odnaleźć prawdziwy dom kolosa. Kiedy niespodziewanie na drodze staje im wściekła Godzilla, rozpoczyna się monumentalne starcie dwóch tytanów. Okaże się, że jest ono zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie znajduje się w najgłębszych czeluściach jądra Ziemi.

Film "Godzilla vs. Kong" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisach: Premiery Canal+ (9,99 zł), Prime Video (9,99 zł), Apple TV (9,99 zł), Player (10 zł), MEGOGO (7,49 zł), Rakuten (14,99 zł).

Zwiastun filmu "Godzilla vs. Kong"

"Intruders"

Serial BBC "Intruders" skupia się na Jacku Whelanie (John Simm), byłym detektywie, który zostaje poproszony o zbadanie dziwnych wydarzeń. Chodzi o tajne stowarzyszenie, którego członkowie dzięki przejęciu cudzych ciał mogą żyć wiecznie. Skutkuje to jednak tym, że osobę, która przejmuje ciało, nawiedzają wizje i przebłyski z życia pierwotnego "mieszkańca". Whelan stara się odnaleźć tajne stowarzyszenie, by przeszkodzić działaniom niebezpiecznej grupy. Millie Bobby Brown wcieliła się w produkcji w młodą Madison O'Donnell.

Serial "Intruders" nie jest na ten moment dostępny w VOD.

Zwiastun serialu "Intruders"
REKLAMA

O Millie Bobby Brown przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA