REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Tych scen ze "Stranger Things" Millie Bobby Brown nienawidzi. I nic dziwnego

Millie Bobby Brown, serialowa Jedenastka, zdradziła fanom, których scen nienawidzi kręcić. Czy zobaczymy je w nadchodzącym sezonie "Stranger Things"?

14.03.2024
9:07
millie bobby brown znienawidzone sceny stranger things
REKLAMA

Praca aktorów nie zawsze należy do najprostszych i często chodzi o sceny, które nie są przez nich lubiane. Henry Cavill stwierdził przykładowo, że nie jest fanem scen erotycznych i uważa, że intymne momenty powinny pozostać w ludzkiej wyobraźni. Z kolei Ruth Gemmell wcielająca się w rolę Violet Bridgerton w serialu "Bridgertonowie" zdradziła, że nie przepada za scenami z balów, ponieważ "trwają one całymi dniami i są wykańczające". Zwykle jednak to nie preferencje aktorów sprawiają, że kręcenie niektórych scen przychodzi im z trudem - częściej chodzi o trudne warunki, w których przychodzi im grać. I o tym właśnie opowiedziała Millie Bobby Brown.

REKLAMA

Stranger Things: Millie Bobby Brown opowiedziała, których scen nienawidziła kręcić

W wywiadzie dla Vanity Fair młoda aktorka wypowiedziała się na temat scen w serialu "Stranger Things", których wprost nienawidziła kręcić. Zdradziła, że bardzo nie lubiła realizować tych zdjęć, które miały miejsce w Otchłani, wizualnej reprezentacji umysłu Jedenastki. Millie Bobby Brown wyznała, że były to sceny, podczas których nie czuła się najlepiej:

Najbardziej przygnębiające miejsce na świecie. Zawsze jestem sama. Zawsze muszę być emocjonalna i przestraszona. Jestem w wodzie, mam obtarte stopy, jestem głodna. To mój najmniej ulubiony plan zdjęciowy

- stwierdziła.

Choć ostatnio aktorka wystąpiła w filmie Netfliksa "Dama", to mimo wszystko fani z niecierpliwością czekają na 5. sezon serialu "Stranger Things". Okazało się niedawno, że finałowy sezon zadebiutuje nieco później, niż wszyscy się spodziewali. Millie Bobby Brown nie mogła niestety zdradzić niczego, co związane jest z fabułą, choć przyznała, że niektóre scenariusze są jeszcze w trakcie pisania. "Zostało nam dziewięć miesięcy" - powiedziała. Oznacza to, że finałowy sezon "Stranger Things" trafi do serwisu Netflix nie prędzej, niż w 2025 r.

Millie Bobby Brown o znienawidzonych scenach
REKLAMA

O "Stranger Things" przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA