REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Banasiuk i Chlebicka odkrywają „Miłość do kwadratu” w zwiastunie polskiej komedii romantycznej Netfliksa

Netflix coraz częściej realizuje produkcje w naszym kraju. Niedawno otrzymaliśmy „Eroticę 2022” i „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, a teraz wielkimi krokami zbliża się premiera „Miłości do kwadratu”. Platforma właśnie udostępniła zwiastun oryginalnej komedii romantycznej.

14.01.2021
13:17
milosc do kwadratu netflix polska
REKLAMA
REKLAMA

Polskie komedie romantyczne to gatunek, który kochamy nienawidzić. W kinach oglądamy je tłumnie, więc co chwilę częstowani jesteśmy kolejnymi. A łatwo się z nich naśmiewać, bo przecież kojarzą się z oderwaniem od rzeczywstości, tandetnymi dialogami, wszechobecnym kiczem, nachalnym product placementem, czy kilkoma aktorami i aktorkami. Czy w przypadku „Miłości do kwadratu” będzie inaczej? To się dopiero okaże. Film trafi bowiem na Netfliksa w przyszłym miesiącu.

Zwiastun polskiej komedii romantycznej platformy Netflix

Do tej pory niewiele było wiadomo na temat najnowszej polskiej produkcji platformy Netflix. Teraz serwis postanowił uchylić rąbka tajemnicy i udostępnił pierwszy zwiastun nadchodzącej komedii romantycznej:

Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

„Miłość do kwadratu” to komedia romantyczna o prowadzącej podwójne życie nauczycielce Monice. Pewnego dnia (podczas sesji zdjęciowej jako modelka Klaudia), poznaje ona popularnego flirciarza o imieniu Enzo. Spotkanie to rozpoczyna skomplikowany wzór na miłość, do którego nie przygotowała ich żadna lekcja.

Za reżyserię odpowiada Filip Zylber, czyli twórca hitów pokroju „Jak poślubić milionera” i „Serce nie sługa”. Na ekranie zobaczymy natomiast m.in. Mateusza Banasiuka, Miroslawa Bakę, Adę Chlebicką i Wojciecha Kalarusa.

Netflix kręci z Polską

REKLAMA

Netflix coraz więcej produkcji realizuje w Polsce. Nie tak dawno swoją premierę miały dwa pełnometrażowe filmy platformy „Erotica 2022” i „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Wiemy, że trwają pracę nad serialową adaptacją prozy Marka Krajewskiego „Erynie”, 2. sezon przejętego od Showmaxa „Rojst” i „Sexify”.

Premiera „Miłości do kwadratu” już 11 lutego 2021 roku na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA