REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jest szansa na 3. sezon „Minduntera”. David Fincher rozmawia z Netfliksem

Tęsknicie za Holdenem Fordem i Billem Tenchem, którzy tworzą profile seryjnych morderców? Być może „Mindhunter” powróci z 3. sezonem. David Fincher ma rozmawiać na ten temat z Netfliksem.

21.04.2021
19:52
mindhunter 3 sezon netflix david fincher
REKLAMA

„Mindhunter” to jeden z tych seriali Netfliksa, który zarówno widzowie jak i krytycy wspominają z łezką w oku. Przedstawia on historię dwóch agentów FBI przenikających mroczne zakamarki umysłów przestępców, spotykając się z różnego rodzaju mordercami. Wartością dodaną jest tutaj zanurzenie w rzeczywistości, bo odwiedzają w więzieniu m.in. Edmunda Kempera, Davida Berkowitza czy Charlesa Mansona. Ich nazwiska oraz zbrodnie, jakich się dopuścili każdemu obiły się o uszy.

REKLAMA

Netflix zawiesił produkcję „Mindhuntera”

Mindhunter - kadr z serialu class="wp-image-305530"
Mindhunter - kadr z serialu

Po 1. sezonie musieliśmy dwa lata czekać na kolejny. Druga odsłona pozostawiła nas w zawieszeniu, w którym trwamy od 2019 roku. Netflix swego czasu, ku zaskoczeniu wszystkich, ogłosił, że zawiesza produkcję. Powodem rzekomo był fakt, że jeden z producentów (w rzeczywistości można go uznać za showrunnera) David Fincher jest zmęczony projektem i chciałby skupić się na innych, w szczególności reżyserii „Manka”, a platforma chciała pozwolić aktorom na szukanie innego źródła zarobku.

W dalszej perspektywie w sieci przewijał się wątek zbyt małego zainteresowania serialem, ale David Fincher ciągle powtarzał, że chciałby wrócić do tego projektu. Od zawsze miał bowiem plan, aby akcja dobrnęła do przełomu lat 90. i zerowych (mówił o tym chociażby tutaj). Według najnowszych doniesień portalu Small Screen przyszłość „Mindhuntera” wciąż nie jest przesądzona, ale być może zobaczymy 3. sezon.

REKLAMA

Będzie 3. sezon „Mindhuntera”?

Według informatora wspomnianego portalu, który jest powiązany z Netfliksem, trwają rozmowy między platformą i Davidem Fincherem na temat kolejnej odsłony serialu. Jeszcze jest za wcześnie, aby stwierdzić coś z całą pewnością, ale reżyser wydaje się optymistycznie nastawiony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA