REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Charles Manson w zwiastunie 2. sezonu serialu „Mindhunter”

Po serii zdjęć i informacji, zapowiadających 2. sezon serialu „Mindhunter”, przyszedł czas na pierwszy oficjalny zwiastun produkcji.

30.07.2019
10:04
Minhunter - kadr z serialu Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

2. sezon serialu „Mindhunter” rozgrywać się będzie na przełomie lat 70. i opowie o sprawie głośnych morderstw z Atlanty. Agenci FBI Holden Ford i Bill Trench (Jonathan Groff, Holt McCallany) będą szukać pomocy w rozwiązaniu sprawy Atlanta Child Murders, rozmawiając z kilkoma słynnymi mordercami, z Charlesem Mansonem na czele.

Życie bohaterów ulegnie też zmianie, gdyż przez serię brutalnych zabójstw i częste pojawianie się informacji na ich temat w mediach, zawód profilera kryminalnego przestaje być tak anonimowy, jak dotychczas. Bohaterowie będę musieli poradzić sobie zatem także z publicznymi konsekwencjami swoich działań.

Mindhunter sezon 2 - zwiastun:

Jak pokazuje zwiastun, w nowych odcinkach ponownie zobaczymy też Eda Kempera (Cameron Britton), znanego z pierwszego sezonu. Nowy materiał zdradza również, że działania bohaterów będę tym razem jeszcze bardziej utrudnione.

- Jak mamy go złapać?

- Jeśli jest chociaż odrobinę dobry, nie możecie.

REKLAMA

Nowe odcinki tworzone były pod okiem Davida Finchera oraz Andrew Dominika i Carla Franklina, reżyserów odpowiedzialnych za takie produkcje, jak „Siedem”, „Fight Club”, „Chopper”, „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, „Wyścig z czasem” czy odcinki popularnych seriali „Newsroom”, „House of Cards” czy „Trzynaście powodów”.

Drugi sezon serialu „Mindhunter” już od 16 sierpnia na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA