REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

David Fincher na pokładzie Netfliksa. Mamy zapowiedź i zdjęcia z planu serialu Mindhunter

Takie nazwisko w ekipie serialowej to już sukces sam w sobie. Gdybym nie korzystała jeszcze z Netfliksa, właśnie dla produkcji Mindhunter, za której reżyserię odpowiada David Fincher, włączyłabym okres próbny w serwisie.

01.08.2017
16:49
mindhunter trailer
REKLAMA
REKLAMA

Mindhunter, nowa produkcja platformy Netflix, opowie o dwóch agentach FBI. Głównymi bohaterami będą Jonathan Groff i Holt McCallany. Ci rozpoczynają śledztwo, które... zmienić ma całą przyszłość kryminalistyki.

John Douglas uczestniczył w śledztwach mających na celu ujęcie najniebezpieczniejszych i najokrutniejszych seryjnych morderców. Jego praca polegała nie tylko na bezpośrednim badaniu sprawy, ale także na konfrontacjach z takimi osobami jak Charles Manson, Richard Speck czy John Wayne Gacy.

Mindhunter - trailer:

W serialu główni bohaterowie będą próbowali zajrzeć w głąb umysłów seryjnych morderców.

Zapowiada się mocny, brutalny i klimatyczny serial, który opowie o wydarzeniach inspirowanych prawdziwym życiem i pracą agentów specjalnych. Mindhunter wygląda mi na produkcję, na którą warto czekać. I która najprawdopodobniej będzie nowym asem w rękawie Netfliksa.

Premiera serialu już 13 października w serwisie VOD.

david fincher nakręcił serial mindhunter class="wp-image-91078"
Mindhunter to nowy serial serwisu Netflix class="wp-image-91079"
Mindhunter  class="wp-image-91080"
REKLAMA

David Fincher, oprócz tego, że jest reżyserem serialu, odpowiada także za jego produkcję. Obok Finchera producentami są: Joshua Donen, Charlize Theron oraz Cean Chaffin. Dodajmy, że to nie pierwsza współpraca reżysera z Netfliksem. Fincher pracował także na planie serialu House of Cards, jednej z głośniejszych produkcji platformy.

Pierwszy sezon serialu Mindhunter liczyć będzie jedenaście epizodów. Wszystkie dostępne będą w dniu premiery produkcji w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA