REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie nowy sezon "Miodowych lat"! Krawczyk i Norek wracają na ekrany

Polskie kino obfituje ostatnio w nostalgiczne powroty hitów sprzed lat. Teraz do wciąż powiększającej się liczby odświeżanych produkcji możemy dopisać kolejną. Tym razem chodzi o serial, bo czeka nas ponowne spotkanie z Karolem Krawczykiem i Tadeuszem Norkiem. W kultowych bohaterów "Miodowych lat" wcielą się oczywiście Cezary Żak i Artur Barciś.

25.09.2023
12:34
miodowe lata powrót nowe odcinki
REKLAMA

"Miodowe lata" zadebiutowały na antenie Polsatu pod koniec lat 90. Sitcom przedstawiał losy dwóch małżeństw, które wspólnie przeżywały kolejne radości i troski. Grani przez Cezarego Żaka i Artura Barcisia bohaterowie z miejsca podbili serca telewidzów, dzięki czemu serial cieszył się całkiem długą żywotnością. Po jego zakończeniu w 2003 roku dostaliśmy jeszcze swoisty epilog perypetii Karola Krawczyka i Tadeusza Norka pod postacią "Całkiem nowych lat miodowych".

Podczas ostatniego spotkania z bohaterami, zostali oni rodzicami. Alina (żona Karola) urodziła córkę, a Danuta (żona Tadeusza) - syna. Od tamtej pory minęło już mnóstwo lat, więc w życiu rodzin motorniczego i pracownika kanalizacji miejskiej dużo mogło się zmienić. Co dokładnie? O tym mamy się dowiedzieć za jakiś czas.

Na Spider's Web wielokrotnie pisaliśmy już o "Miodowych latach":

REKLAMA

Miodowe lata - powrót kultowego polskiego serialu

Według informacji "Super Expressu" nowe odcinki "Miodowych lat" mają być kontynuacją przedstawionych do tej pory wydarzeń i mogą pojawić się całkiem niedługo. Tak bowiem wynika z wypowiedzi osoby powiązanej z produkcją, która podkreśla, że na razie nikt nie chce zdradzić szczegółów dotyczących fabuły:

Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją „Miodowych lat”. Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy

REKLAMA
Miodowe lata - nowe odcinki

Jak podkreśla przywołany portal, o samym serialu na ten moment pewne jest tylko, że w głównych rolach ponownie zobaczymy Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Nie wiadomo jednak, kto miałby wcielić się w ich ekranowe partnerki. Początkowo Alinę grała Agnieszka Pilaszewska, a po odejściu z "Miodowych lat" zastąpiła ją prawdziwa żona Żaka - Katarzyna Żak. Przez ten cały czas rolę Danuty odgrywała natomiast Dorota Chotecka.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA