REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Premiera "Mission: Impossible" znacznie przesunięta. Zmiany dotknęły też "Ciche Miejsce 3"

Fani "Mission: Impossible 8" oraz "Ciche Miejsce 3" muszą uzbroić się w cierpliwość. Planowane premiery zostały przesunięte. Na filmowy hit z Tomem Cruisem widzowie muszą poczekać aż do 2025 roku.

24.10.2023
9:02
Premiery filmowe przesunięte
REKLAMA

Filmowy hit z Tomem Cruisem został przesunięty dopiero na 2025 roku. Początkowo premiera planowana była na 2024 rok, jednak fani kultowej serii muszą jeszcze trochę poczekać na nowe wyczyny kaskaderskie Toma Cruise'a.

REKLAMA

Premiera nowej odsłony "Mission: Impossible" przesunięta na 2025 rok.

Zamiast 28 czerwca 2024 roku nowa odsłona "Mission: Impossible" trafi do kin dopiero 23 maja 2025 roku, w trakcie długiego weekendu, który kończy się w USA Dniem Pamięci. Przesunięcie daty premiery wiąże się z trwającym wciąż strajkiem aktorów w Hollywood. Ósma odsłona "Missiom: Impossible" jest kontynuacją "Mission: Impossible: Dead Reckoning Part One", który ukazał się w lipcu, zarabiając 567, 5 mln dolarów na całym świecie. Rolę główną powierzono oczywiście Tomowi Cruisowi, który wciela się w rolę agenta MFW Ethana Hunta. W ósmej odsłonie "MIssion Imposiible" widzowie zobaczą również Hayley Atwell, Simona Pegga oraz Vanessę Kirby. Seria Mission pochodzi oczywiście z oryginalnego filmu z 1996 roku, opartego na serialu telewizyjnym z lat 60.

REKLAMA

To nie jedyna zmiana. Przesunięto premierę "Ciche Miejsce: Dzień Pierwszy"

To nie jedyna zmiana odnośnie opóźnionych premier. Paramount postanowił z kolei przenieść "Ciche Miejsce: Dzień Pierwszy" z 8 marca 2024 roku na starą datę "Dead Reckoning", czyli 28 czerwca 2024 roku. "Ciche miejsce: Dzień Pierwszy" Johna Krasinskiego pozwoli widzom przyjrzeć się inwazji obcych z jednego z najgęściej zaludnionych miast na Ziemi. Akcja filmu rozgrywa się w tętniącym życiem i zatłoczonym środowisku miejskim Nowego Jorku. Strategie stosowane przez bohaterów poprzednich filmów w celu uniknięcia wykrycia będą prawdopodobnie znacznie trudniejsze do osiągnięcia. Warto dodać, że w ubiegłym tygodniu amerykańskie media donosiły, że twórcy "Deadpool 3" postanowili przenieść premierę filmu z 3 maja 2024 roku na bliżej nieokreśloną przyszłość.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA