REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

MrBeast został zakopany żywcem. Youtuber spędził w trumnie 7 dni

MrBeast podjął się wyzwania, które jawi się jako jeden z największych koszmarów każdego człowieka - najpopularniejszy youtuber na świecie zorganizował bowiem swój własny pogrzeb i został zakopany żywcem w specjalnej trumnie. Pod ziemią spędził równy tydzień, pobijając swój rekord z poprzedniego filmu.

21.11.2023
12:39
MrBeast został zakopany żywcem. Youtuber spędził w trumnie 7 dni
REKLAMA

Jimmy Donaldson to 25-letni youtuber i autor kanału na YouTubie MrBeast, który zgromadził już ponad 213 mln subskrybentów. Najpopularniejszy twórca internetowy na świecie nagrywa filmy o tematyce rozrywkowej, w których m.in. ocenia samochód za 1 dolara i za 100 mln dolarów, buduje fabrykę czekolady Willy'ego Wonki czy prowadzi rozgrywkę "Squid Game" w prawdziwym życiu. Jego filmy mają również charakter charytatywny - MrBeast zbudował 100 studni w Afryce i umożliwił tysiącom osób niesłyszących i niewidomych przezwyciężenie swojej niepełnosprawności. Produkcje Jimmy'ego Donaldsona, które zwykle zgarniają setki milionów wyświetleń, potrafią być również kontrowersyjne. I właśnie tego typu materiał pojawił się na kanale MrBeasta kilka dni temu.

REKLAMA

MrBeast pogrzebany żywcem. Youtuber w ramach wyzwania spędził w trumnie 7 dni

Nie jest to pierwszy tego typu film na kanale MrBeasta; poprzednim razem youtuber spędził w trumnie 50 godzin, lecz postanowił pobić swój rekord. Ubrany w garnitur Jimmy Donaldson został zatem umieszczony w trumnie z bukietem kwiatów w dłoniach, spuszczony w wykopany dół i zasypany dziewięcioma tonami ziemi. Trumna różniła się jednak od tych standardowych, w których zwykle chowani są zmarli - w środku znajdował się bowiem zapas liofilizowanego jedzenia i wody, a także pojemniki na odchody. MrBeast miał też stały kontakt z przyjaciółmi, którzy czuwali nad jego miejscem pochówku; youtuber wyposażony był w krótkofalówkę, a jego stan mógł być śledzony na bieżąco dzięki kamerom umieszczonym w trumnie.

Okazało się, że tydzień bez kontaktu ze słońcem i ograniczenie do przybierania wyłącznie dwóch pozycji nie jest takie proste. Już trzeciego dnia youtuberowi zaczęła doskwierać nuda, z kolei dzień później zaczął czuć się nieswojo z powodu otaczających go kamer.

To dziwne uczucie, jestem bardzo zmęczony, ale z jakiegoś powodu nie mogę spać. Nie wiem, nigdy czegoś takiego nie czułem

- stwierdził i zaczął płakać.

Dzień przed wyjściem z zamknięcia MrBeast zastanawiał się, czy będzie w stanie ustać na nogach - przez 7 dni był w stanie wyłącznie leżeć lub siedzieć w przekrzywionej pozycji. Gdy youtuber obudził się następnego dnia, jego przyjaciele zaczęli wykopywać trumnę. Kiedy Jimmy wyszedł w końcu na powierzchnię, czekała na niego niemała niespodzianka - piątego dnia jego wyzwania wbił na kanale 200 mln subskrypcji, co postanowili uczcić ludzie, którzy po tygodniu przyszli powitać youtubera.

REKLAMA

O youtuberach piszemy więcej w innych artykułach na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA