REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

PsychoLoszka reklamuje usługi firmy windykacyjnej jako sposób na wyjście z zadłużenia

Kiedy PsychoLoszka opublikowała na Instagramie nagranie, w którym opowiada o uzależnieniach, w sekcji komentarzy zawrzało. Filmik, w którym twórczyni porusza konkretnie temat długów i problemów finansowych uzależnionych osób, oznaczony był bowiem jako współpraca reklamowa, którą PsychoLoszka nawiązała z firmą windykacyjną.

14.11.2023
13:00
PsychoLoszka reklamuje usługi firmy windykacyjnej jako sposób na wyjście z zadłużenia
REKLAMA

Nie pierwszy raz KRUK S.A. jest przedmiotem kontrowersji. Kiedy okazało się, że w lipcu tego roku festiwal Olgi Tokarczuk - Góry Literatury - będzie sponsorowany przez tę konkretną firmę windykacyjną, na pisarkę spłynęła fala krytyki, a w internecie zaczęły pojawiać się zabawne przeróbki tytułów jej książek takie jak "Księgi chwilówkowe", "Czuły windykator" czy "Prowadź swój dług przez kości umarłych". Tym razem KRUK S.A. postanowił zawiązać współpracę z Ewą Racławską, w internecie znaną jako PsychoLoszka. Twórczyni internetowa i magistra psychologii prowadzi kanał na YouTubie, gdzie porusza tematy psychologiczne i popularnonaukowe, a w swojej najnowszej rolce na Instagramie postanowiła opowiedzieć o uzależnieniach, które prowadzą do długów i problemów finansowych.

REKLAMA

PsychoLoszka radzi, jak wyjść z długów, reklamując firmę windykacyjną.

W jednej z najnowszych rolek na Instagramie PsychoLoszka poruszyła temat uzależnień. Skupiła się szczególnie na tym aspekcie, w którym uzależnienia często prowadzą do problemów finansowych, a to z kolei powoduje do kłopotów związanych z długami. Oprócz tego, że youtuberka podkreśliła, że w takiej sytuacji konieczne jest podjęcie terapii odwykowej, dodała, że zadłużone osoby mogą szukać pomocy gdzie indziej, a jednym z takich miejsc jest firma windykacyjna KRUK S.A.:

Rozsądnym planem działania jest w takiej sytuacji, po pierwsze - podjęcie terapii odwykowej, a po drugie - odpowiedzialne zajęcie się skutkami. Osoby w spirali zadłużenia najczęściej nie są w stanie od razu spłacić całości, ale warto wiedzieć, że istnieją przyjazne rozwiązania, które ułatwiają stanięcie na nogi. Jedną z opcji jest porozumienie ratalne, które można podpisać online na platformie e-kruk.pl. Taka usługa pozwala dopasować raty do realnego budżetu w zależności od tego, czy zależy nam na szybszej spłacie, czy na tym, aby rata była niższa. Zawierając porozumienie przez internet można teraz otrzymać rabat 10%. Wystarczy podpisać nowe porozumienie i spłacać ustalone raty w terminie

- napisała.
PsychoLoszka

Wpis, który został oznaczony jako współpraca reklamowa z KRUK S.A., został ostro skrytykowany przez internautów. Jeden z nich zauważył, że na firmę niejednokrotnie zostały nałożone kary i warto byłoby się z tym zapoznać, a inna internautka podkreśliła, że spotyka się na terapii z osobami uzależnionymi od brania kredytów. PsychoLoszka nie pozostawiła niektórych komentarzy bez odpowiedzi i postanowiła wyjaśnić, dlaczego zdecydowała się na tego typu współpracę:

KRUK to firma, która obsługuje już istniejące długi i jednocześnie prowadzi działania edukacyjne na temat finansów i zadłużenia, stąd m.in. ta współpraca. KRUK nie udziela pożyczek, jeżeli z tym są związane Twoje obawy. Nie rozumiem, jak materiał edukacyjny na temat wychodzenia z długów, może wspierać wpadanie w długi

- skomentowała.
REKLAMA

O influencerach piszemy również w innych artykułach na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA