REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Ms. Marvel" to coś więcej niż wstęp do "The Marvels"? Serial może otrzymać 2. sezon

Czy "Ms. Marvel" otrzyma 2. sezon? Na razie nie ma w tej sprawie żadnych oficjalnych doniesień. Pojawia się jednak coraz więcej przesłanek, że doczekamy się kolejnych odcinków jednego z najlepiej ocenianych seriali MCU.

19.09.2022
8:56
ms marvel 2 sezon serial mcu
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

"Ms. Marvel" może doczekać się 2. sezonu. W końcu to jeden z najlepiej ocenianych seriali MCU. Logiczna byłaby więc dalsza eksploatacja muzułmańskiej superbohaterki, która przebojowo wdarła się kilka miesięcy temu do świadomości widzów. Wraz ze sceną po napisach ostatniego odcinka wydawało się jednak, że produkcja Disney+ miała jedynie wprowadzać Kamalę Khan do uniwersum przed nadchodzącym "The Marvels".

O sequelu "Kapitan Marvel" na tę chwilę niewiele wiadomo. W "The Marvels" mamy na pewno zobaczyć znane nam już wcześniej Carol Denvers, Monikę Rambeau i właśnie nastoletnią Kamalę Khan z "Ms. Marvel". Jak gwiazda ostatniej wymienionej produkcji już swego czasu wspominała, ma ona nadzieję, że po filmie powróci do swojej roli w kolejnych odcinkach serialu. Pojawia się coraz więcej przesłanek, że tak właśnie się stanie.

REKLAMA

Ms. Marvel - serial Disney+ dostanie 2. sezon?

Według mającego dobre dojścia do Disneya Daniela Richtmana, Myszka Miki podjęła już decyzję, że "Ms. Marvel" dostanie 2. sezon. Jak to jednak z podobnymi doniesieniami bywa, musimy poczekać na oficjalne informacje. Dopóki kontynuacja serialu nie pojawi się w zapowiedziach MCU, nie ma co otwierać szampana.

Ms. Marvel - Disney+
REKLAMA

Kalendarz premier MCU na najbliższe lata wypełniony jest po brzegi. Disney zapowiedział bowiem mnóstwo filmów i seriali, wśród których 2. sezonu "Ms. Marvel" nie znajdziemy. Dodajmy do tego, że produkcja zapowiadana była jako serial limitowany i Disney nie jest ogólnie chętny do tworzenia kontynuacji odcinkowych przygód swoich superbohaterów. Na dobrą sprawę sequele mają na tę chwilę potwierdzone jedynie "Loki" i antologia "What If...?".

Czy Kamala Khan ma przed sobą jakąś przyszłość w MCU, dowiemy się więc najprawdopodobniej dopiero po premierze "The Marvels". Film ma zadebiutować na ekranach kin w przyszłym roku.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA