REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Powrót Muppetów ma być nowym asem w rękawie streamingu od Disneya

Wieści o streamingu od Disneya nie ustają. Choć na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie usługa wystartuje, ani czy będzie dostępna w Polsce, w mediach pojawiają się pierwsze informacje na temat tego, co znajdzie się w jej ofercie. Oprócz gwiezdowojennego serialu live-action, Disney chce zachęcić do siebie powrotem Muppetów.

21.02.2018
20:42
Muppety wracają. Serial pojawi się w zapowiadanym streamingu Disneya
REKLAMA
REKLAMA

Zachęcać być może wcale bardzo nie będzie musiał, bo już sam fakt, że w Netfliksie nie pojawią się prawdopodobnie żadne nowe seriale z superbohaterami Marvela, może być wystarczającym powodem do tego, by znaleźć pieniądze na nową usługę. Do tego dochodzi jeszcze planowany serial w uniwersum Gwiezdnych wojen i cała rzesza produkcji, które stworzy Disney i które wtedy trafią na wyłączność do jego serwisu. W planach są choćby serie dla dzieciaków i młodzieży inspirowane Monsters Inc. czy High School Musical.

Jeśli serwis Disneya, zgodnie z informacjami podanymi przez Boba Igera, wystartuje w 2019 roku, to powrót Muppetów w tym samym czasie będzie świetnym ruchem. Po raz pierwszy ci zabawni bohaterowie, stworzeni przez Jima Hensona, pojawili się w telewizji w 1969 roku. Nowy serial im poświęcony, powstały na swoiste 50-lecie ich urodzin, może być strzałem w dziesiątkę, a na pewno zainteresuje media i fanów Ulicy Sezamkowej.

Muppety doczekały się własnych programów i filmów. Kilka lat temu, w 2015 roku, swoją premierę miał serial The Muppets.

REKLAMA

Produkcja stworzona m. in. przez ABC, wytwórnię należącą do Disneya, doczekała się zaledwie jednego sezonu i została skasowana. Na razie nie wiadomo, na ile sezonów planowana jest nowa seria, która prawdopodobnie zadebiutuje jesienią 2019 roku.

Patrząc na ambicje Disneya dotyczące choćby rozszerzania uniwersum Star Wars, a także na to, że do końca nie możemy być pewni, jak sytuacja z licencjami na filmy tej marki będzie wyglądała w innych serwisach VOD obecnych w Polsce, czuję się przez Myszkę Miki kupiona. Jeśli tylko doczekamy się streamingu od Disneya w naszym kraju, już teraz wiem, że będę płacić za usługę. Muppety też mają w tym swój niemały udział.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA