REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Na noże 3": reżyser mówi, na jakim etapie są prace nad filmem

Netfliksowi tak bardzo zależało, żeby przejąć prawa do "Na noże", że za dwie kontynuacje zapłacił 450 mln dolarów. Wydatek się opłacił, bo pierwszy z sequeli okazał się hitem. "Glass Onion" wpadło jednak na platformę już niemal rok temu. Co się dzieje z zapowiadaną trzecią częścią trylogii?

16.10.2023
9:34
na noże 3 netflix premiera
REKLAMA

W trakcie pandemii Netflix szastał pieniędzmi, szukając dla swoich użytkowników nowego kontentu. W końcu ze względu na lockdowny platformie przybyło mnóstwo subskrybentów. Właśnie wtedy, kiedy koronawirus rządził naszym życiem, serwis wydał prawie pół miliarda dolarów za prawa do kontynuacji "Na noże". Jedną już dostaliśmy, a druga... no cóż, sprawa jest rozwojowa.

"Na noże 3" powstaną. Tyle wiemy na pewno. O czym będą? Reżyser Rian Johnson zdradził już, że chciałby, aby po rozprawieniu się z głupotą na greckiej wyspie, grany przez Daniela Craiga Benoit Blanc rozwiązał zagadkę kryminalną w Stanach Zjednoczonych. Fani serii na ten moment muszą się zadowolić tym ogólnikiem, bo żadnych szczegółów na ten moment nie znamy.

Więcej o "Na noże" poczytacie na Spider's Web:

REKLAMA

Na noże 3 - co wiemy o filmie Netfliksa?

Dlaczego wokół "Na noży 3" jest na razie tak cicho? No cóż, Rian Johnson musiał na jakiś czas (bardzo długi) wstrzymać się z pracami nad scenariuszem. Powodem takiego stanu rzeczy był oczywiście strajk WGA, który rozpoczął się w maju tego roku, a zakończył pod koniec września. Skoro się zakończył, reżyser zakasa rękawy i bierze się do roboty.

Na noże - Netflix

Rian Johnson w rozmowie z The Wrap zapewniał, że po zakończeniu strajku scenarzystów może już w pełni zająć się nadchodzącym projektem:

REKLAMA

To się dzieje. Oczywiście nie mogłem pracować w trakcie strajku, a teraz, kiedy się skończył, poświęcę na to pełnię swoich sił. Mam już zarys, mam otoczenie, mam ten film w swojej głowie. Muszę tylko napisać tę cholerną rzecz.

Według słów Riana Johnsona "Na noże 3" są na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Na ten moment nie ma nawet przybliżonej daty premiery nadchodzącego filmu. Zanim trafi na platformę Netflix, przed produkcją jeszcze długa droga.

"Glass Onion: Film z serii "Na noże"" obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA